Salon Dr Irena Eris w Sofitel Grand Hotel

Udostępnij artykuł

W pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Hotel powstał salon Dr Irena Eris Beauty Partner. Składa się z pięciu nowocześnie wyposażonych gabinetów. Nowością jest gabinet dla dwojga, a także strefa relaksu z widokiem na plażę i morze.

Salon Dr Irena Eris w Sofitel Grand Hotel

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner to miejsce, w którym dbamy kompleksowo o urodę. W zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. W ofercie znajdują się indywidualnie dobierane, autorskie zabiegi na twarz i ciało, odprężające masaże oraz zmysłowe rytuały, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Dopełnieniem oferty są zabiegi wsparte technologiami Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, które umożliwiają wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych kuracji, a także najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do pielęgnacji domowej, które można zakupić na miejscu – podkreślają przedstawiciele firmy Dr Irena Eris.

O Sofitel Grand Sopot

Sopocki Sofitel to prawie 100 letni, pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się w samym sercu urokliwego Sopotu. Zachwycający widok na morze, prywatna plaża, piękny ogród, a także sąsiedztwo najdłuższego drewnianego molo w Europie, doskonale oddają wyjątkową atmosferę nadmorskiego kurortu. W obiekcie znajduje się 126 pokoi, w tym 43 apartamenty. Zaprojektowane z dotykiem francuskiego szyku, zachwycają elegancją, a także pięknym widokiem. Warto zatrzymać się i poczuć niesamowitą atmosferę np. w apartamencie prezydenckim generała Charlesa de Gaulle’a.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Źródło: Dr Irena Eris

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione