Seaside Park Hotel rozpoczyna rekrutację

Udostępnij artykuł
Grupa doradcza hotelAG rozpoczęła kompleksową rekrutację do nowo powstającego hotelu Seaside Park w Kołobrzegu. Plan rekrutacji zakłada w pierwszej kolejności zatrudnienie dyrektora oraz kadry menadżerskiej. W kolejnym etapie, bliżej otwarcia przewidzianego na połowę 2019 roku, rozpocznie się proces rekrutacji pracowników liniowych.

– Już teraz widzimy duże zainteresowanie wśród osób chętnych do pracy z nami – mówi Berenika Piotrowska, dyrektor ds. personalnych, hotelAG – Nowo powstający hotel w Kołobrzegu, mogący poszczycić się ciekawą, wyróżniającą się bryłą oraz świetną lokalizacją tuż przy plaży, budzi spore zainteresowanie. Zależy nam na starannym doborze kadry menadżerskiej. To ona bowiem będzie wdrażać wartości, którymi kieruje się nasza firma. Pracownikom oferujemy przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych profesjonalistów oraz pakiet benefitów, w tym projekt 8 za 7, skierowany do pracowników liniowych. Wierzymy, że tylko stabilny i zmotywowany zespół będzie w stanie zapewnić naszym gościom usługi na najwyższym poziomie – dodaje Berenika Piotrowska.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Seaside Park Hotel w Kołobrzegu to 391-pokojowy projekt hotelowo-apartamentowy, położony w pierwszej linii brzegowej. Część hotelowa, obejmująca 210 pokoi, sprzedawana jest w systemie condo. Pozostałą część kompleksu tworzą apartamenty prywatne, te położone na ostatnim 6 piętrze – z tarasem na dachu. W części ogólnodostępnej powstanie restauracja, kawiarnia, strefa Wellness & Spa z gabinetami zabiegowymi, saunami i 25-metrowym basenem sportowym, a także profesjonalne centrum fitness. Dla gości biznesowych przeznaczono część konferencyjną o łącznej powierzchni 200 mkw., na którą składają się 3 sale z możliwością łączenia. Unikatową na skalę Polski atrakcją z pewnością będzie ścianka wspinaczkowa, która powstanie w 24-metrowym hotelowym atrium.

Inwestorem jak i operatorem hotelu jest Seaside Park. Spółka ta wchodzi w skład grupy kapitałowej budującej również hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, którego otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2019 roku. W planach jest także budowa hotelu w Zakopanem.

Zarządzanie wszystkimi projektami na zasadzie asset&project management powierzono grupie doradczej hotelAG.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.10.2018
Aktualizacja: 18.10.2018