Transgourmet i Selgros

Udostępnij artykuł

Transgourmet i Selgros to marki handlowe używane przez Transgourmet Polska. Spółka wchodzi w skład Transgourmet Holding AG, która należy do szwajcarskiej Grupy Coop z siedzibą w Bazylei. Nasz cel to pozycja lidera w dostawach do gastronomii w Polsce, poprzez zapewnienie Klientom wysokiej jakości produktów, szerokiego asortymentu oraz najwyższego poziomu Service Level.

Transgourmet to dystrybucja do gastronomii i punktów zbiorowego żywienia. Mamy własną profesjonalną flotę samochodów. Nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe oraz doświadczona kadra, to filary naszej działalności, dzięki którym marka Transgourmet jest solidnym Partnerem dla gastronomii. Centrum Logistyczno-Magazynowe w Ożarowie Mazowieckim i sieć magazynów Cross-Dock pozwala nam realizować dostawy 6 razy w tygodniu, a dzięki nowoczesnej flocie samochodów dostawczych przystosowanych do transportu produktów suchych, świeżych czy mrożonych – jedną profesjonalną dostawą, zawsze na czas. Siłą Transgourmet są profesjonalne linie produktów marek własnych Premium, Quality, Economy i Topseller, które zostały stworzone z myślą o każdym typie biznesu gastronomicznego. Oferujemy naszym Klientom możliwość składania zamówień poprzez nasz E-SHOP www.transgourment.pl, e-mail, telefonicznie przez nasz profesjonalny Dział Wsparcia Sprzedaży oraz za pośrednictwem naszych Doradców Klienta. Tym co wyróżnia Transgourmet i Selgros to fachowe doradztwo, w tym również ze strony Instytutu Kulinarnego Transgourmet. Cechuje nas bogaty asortyment, w szczególności wysokiej jakości mięsa, produktów convienence. Dzięki ultranowoczesnemu Centrum Logistycznemu Transgourmet Seafood, marka zapewnia dostępność i profesjonalny transport świeżych ryb oraz owoców morza, gwarantując produkty na światowym poziomie.

Selgros to, działająca w Polsce od ponad 25 lat, ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych oraz dedykowanych dla gastronomii. Wszechstronna oferta hal Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Zapraszamy do naszych 19 hal handlowych zlokalizowanych w największych polskich miastach!

Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny.

Działamy zgodnie z filozofią wszystko pod jednym dachem dla wygody naszych Klientów. Oprócz klientów indywidualnych w naszych halach można spotkać właścicieli i pracowników mniejszych i średnich placówek handlowych, restauracji     i punktów gastronomicznych, hoteli czy zakładów produkcyjnych. Oferujemy odbiór własny lub bezpośredni dowóz do klienta gastronomicznego!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.08.2017
Aktualizacja: 26.06.2023