Słony Karmel – jesienne kompozycje Grycana ponownie w ofercie

Udostępnij artykuł

Tegoroczna oferta Słony Karmel w lodziarnio-kawiarniach obejmuje 3 kompozycje inspirowane gęstym, słonym karmelem – Kawa Latte Macchiato Słony Karmel, Szarlotka na gorąco z karmelowym sosem i gałką lodów oraz wyborny Deser Słony Karmel&Brownie. Oferta jest dostępna w lokalach Grycan od 6 września.

W sezonowej ofercie Grycan znalazły się kompozycje, takie jak: Kawa Latte Macchiato ze słonym karmelem, 3 różne wersje wybornej Szarlotki na gorąco, a także prawdziwy symbol jesieni – Deser Słony Karmel&Brownie. Wszystkie propozycje łączy dodatek lśniącego sosu karmelowego, sporządzonego od podstaw w wyniku powolnego gotowania cukru z masłem i odrobiną soli morskiej:

  • Deser Słony Karmel&Brownie –  wyborny deser lodowy, który jest połączeniem kulek Lodów Słony Karmel, Waniliowych i Czekoladowych oraz porcji bitej śmietany, wraz z kawałkami ciepłego brownie. Posypany orzeszkami arachidowymi i ozdobiony polewą słony karmel oraz chrupiącymi rurkami, które przygotowywane są we własnej pracowni cukierniczej.
  • Szarlotka na gorąco Słony Karmel – prawdziwa domowa szarlotka z tradycyjnej polskiej odmiany jabłek szara reneta, na kruchym maślanym cieście, podawana na gorąco z porcją Lodów Słony Karmel z Solą Morską oraz bitą śmietaną z dodatkiem słonego karmelu. Oferta zawiera również Szarlotkę na gorąco z kruszonką, kulką Lodów Waniliowych, bitą śmietaną i sosem cynamonowym oraz wegańską Szarlotkę na gorąco z migdałami, kulką Lodów Waniliowych Vegan i dodatkiem sosu cynamonowego.
  • Latte Macchiato Słony Karmel – aromatyczna kawa na bazie pojedynczego espresso z mleczną pianką, chrupiącą bezą oraz porcją bitej śmietany, polana sosem słony karmel, idealnie rozgrzewająca.

Lato dobiega końca, a przyroda wkrótce zmieni się nie do poznania, nabierając zupełnie nowych barw. W tym magicznym czasie po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić naszych gości do skosztowania specjalnej oferty Słony Karmel, której inspiracją była złota, polska jesień. Serdecznie zapraszamy mówi Elżbieta Grycan – właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Oferta dostępna w lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce, obowiązuje od 6 września do 17 października.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

O marce Grycan – lody od pokoleń

Marka jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 19 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy niemal 140 lokali. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny. Marka Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Źródło: Grycan – lody od pokoleń

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.09.2023
Aktualizacja: 13.09.2023