Słynna „Kotwica” na fasadzie Crowne Plaza

1 sierpnia wieczorem, na fasadzie budynku Crowne Plaza przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie rozbłysł znak Polski Walczącej. Pojawienie się słynnej „Kotwicy” to jeden z elementów obchodów 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, do których włączył się ten warszawski hotel.

Dodatkowo, w lobby otwarta została ogólnodostępna wystawa przygotowana we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie. Ruszyły również projekcje filmów o wydarzeniach z 1944 r. Wystawa oraz seanse filmowe we wnętrzach Crowne Plaza będą dostępne przez cały sierpień.  

Jak co roku w Warszawie uroczystości związane z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy z zadumą. Nie dokonując oceny historycznej, z poczuciem odpowiedzialności za pamięć o tych, którzy polegli w walkach i o tych, którzy przeżyli - mówi dyrektor generalny Crowne Plaza Warsaw, Marcin Szymfel. – W ramach uroczystości upamiętniających wybuch powstania wraz z Muzeum Powstawania Warszawskiego zorganizowaliśmy wystawę. Podsumowującą najważniejsze wydarzenia, kolaż zdjęć z okresu Powstania oraz otworzyliśmy ”kino”, w którym będziemy wyświetlać filmy o powstaniu warszawskim – dodaje. 

Ponadto, wczoraj, 1 sierpnia, hotel Crowne Plaza gościł Powstańców zgrupowań „Gurt” oraz „Żbik” wraz z ich rodzinami. Fotorelacja z tego uroczystego spotkania dostępna jest TUTAJ

Więcej o obchodach Powstania Warszawskiego w Crowne Plaza® Warsaw -The HUB na stronie: https://cpwarsawthehub.com/ 

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Crowne Plaza® Warsaw – The HUB jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Hotel posiada 212 eleganckich pokoi i apartamentów. Od kameralnych sal konferencyjnych po salę balową. Nowoczesne centrum konferencyjne może pomieścić 700 osób. Oferuje 30 sal konferencyjnych, które mogą być wykorzystane do indywidualnych spotkań, a także sesji wyjazdowych. Każda sala konferencyjna reprezentuje inny styl. Niezależnie od tego, czy goście szukają bardziej klasycznego formatu spotkania, zorganizowanego w otoczeniu przytulnych mebli, czy też bardziej dynamicznego i industrialnego charakteru miejsca, ze ścianami z odkrytą cegłą, drewnem i jasnym oświetleniem.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.