Specjalne menu dla psów w krakowskich hotelach

Udostępnij artykuł

Krakowskie restauracje z ogródkami należące do Grupy hotelowej PI Apartamenty&Hotele właśnie ruszają z akcją wakacyjną, która jest skierowana do miłośników czworonogów. W menu pojawiły się PSIADANIA – unikalna oferta dedykowana czworonogom.

 Grupy hotelowa PI Apartamenty&Hotele - PSIADANIA

To pierwsza taka inicjatywa w krakowskich hotelach, które wyznaczyły specjalne strefy ogródkowe dla pupili oraz ich właścicieli. Restauracje znajdują się w ważniejszych dzielnicach Krakowa takich jak: Podgórze, Kazimierz, Stare Miasto, Błonia Krakowskie oraz Bronowice/Krowodrza. Hotele wyznaczyły specjalne strefy ogródkowe dla pupili oraz ich właścicieli.

Czym są PSIADANIA?

PSIADANIA to wynik współpracy z marką PSI BUFET, specjalizującą się w zdrowych posiłkach dla psów. Oferta obejmuje zarówno opcje niskotłuszczowe, jak i standardowe, dopasowane do różnych potrzeb dietetycznych psów. Akcja ma na celu zachęcenie do odwiedzania ogródków restauracyjnych lub tarasów w towarzystwie swojego pupila, bez konieczności zostawiania go w domu. Podczas gdy właściciele będą delektować się swoim śniadaniem, ich psy otrzymają bezpłatne danie z Psiego Menu. PSIADANIA dostępne są  również w odpłatnej wersji dla osób nie korzystających z oferty restauracji.

Dodatkowe korzyści dla Gości

Każdy gość biorący udział w akcji PSIADANIA otrzyma prezent – skanując w restauracji specjalny kod QR, uzyska 30% zniżki na pierwsze dwa zamówienia diety PSI BUFET oraz 10% zniżki na pierwszą konsultację w Centrum rehabilitacji zwierząt PSIACREW. To doskonała szansa, by zadbać o zdrowie swojego psa i zapewnić mu pyszne, zbilansowane posiłki, zarówno w trakcie pobytu w restauracji, jak i po powrocie do domu.

Mamy nadzieję, że PSIADANIA zapoczątkują zupełnie nową definicję gościnności na krakowskim rynku gastronomicznym ukazując, że dbałość o Gości dotyczy także ich wiernych psich przyjaciół – wspomina Karolina Zielińska, General Manager jednego z hoteli należących do Grupy Hotelowej PI.

Źródło: Grupy hotelowa PI Apartamenty&Hotele

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.06.2024
Aktualizacja: 26.06.2024