Starbucks – oferta świąteczna już dostępna

Udostępnij artykuł
Starbucks przygotował ofertę zarówno dla spragnionych chwili wytchnienia w przedświątecznym pędzie, jak i dla tych szukających prezentów dla miłośników kawy. To właśnie w Starbucks święta pachną już pierniczkowym latte i Christmas Blend.

Sieć oferuje nową odsłonę pierniczkowej latte z dodatkiem kakao, Chocolatey Gingerbread Latte w zestawie z sezonowym ciastem Red Velvet. Oczywiście wśród świątecznych propozycji Starbucks nie mogło zabraknąć klasyków w postaci Gingerbread Latte o słodko-pikantnym, pierniczkowym smaku oraz Toffee Nut Latte z nutami prażonych orzechów i toffi.

Co roku do Starbucks powraca kultowa Christmas Blend, której historia sięga 1984 roku. Kiedy mała sieć pięciu sklepów przygotowała dla swoich klientów specjalną mieszankę ziaren z Ameryki Południowej, Azji i Pacyfiku jako prezent na święta, nie spodziewano się ani ogromnych kolejek jakie natychmiast się po nią ustawiły, ani tego, że prawie 40 lat później tej mieszanki będą wyczekiwać kolejne pokolenia miłośników kawy na całym świecie. Christmas Blend to kawa, która zawiera sezonowane ziarna kawy z Sumatry, które nabierają pełni smaku przez kilka lat, dodając kawie aromatów ziół, przypraw i czekolady. Dla fanów łagodniejszych i słodszych smaków idealna będzie odmiana Christmas Blonde Roast – jasno palona, charakteryzująca się słodkim, figowym smakiem z drzewnymi oraz cytrusowymi nutami. Fani nowoczesnych rozwiązań mogą również wypróbować Holiday Blend dostępną w formie kapsułek, którego nuty klonu i ziół nadają słodki, warstwowy smak.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Wiemy, że sezonowa oferta Starbucks jest gorąco wyczekiwana przez wielu fanów i to właśnie kubek Gingerbread Latte i zapach Christmas Blend stanowi dla nich idealne wprowadzenie w świąteczny nastrój. W tym roku oprócz niezbędnych klasyków wprowadzamy do menu kilka nowości, które powinny przypaść do gustu miłośnikom słodyczy i uprzyjemnić ten wyjątkowy czas. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tworzenia wyjątkowego klimatu Świąt – mówi Kasia Pijanowska, Marketing Manager w Starbucks Polska.

Aby zachęcić do dbania o planetę także w przedświątecznym okresie, Starbucks oferuje każdemu, kto przyjdzie do kawiarni z własnym kubkiem, niezmienną zniżkę 1zł na dowolny napój. Do zainwestowania w przyszłość planety i zabierania własnego kubka kusi w sezonowej ofercie wyjątkowy reusable cup zmieniający kolory. Propozycje z bogatej oferty brandowych kubków i tumblerów na gorące i zimne napoje są także dostępne w ofercie z dostawą. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można nie tylko posmakować sezonowych napojów Starbucks, ale także zdobyć idealny prezent świąteczny.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.