Stor Cafe na Trendy Brands Show

Udostępnij artykuł

W sobotę 6 kwietnia przy ulicy Mysia 3 w Warszawie odbędą się targi mody i designu Trendy Brands Show. Uczestnicy będą mieli nie tylko okazję odwiedzić stoiska kilkudziesięciu polskich marek, ale także skorzystać z oferty warszawskiej kawiarni Stor Cafe.

Stor Cafe na Trendy Brands Show

Czy też masz wrażenie, że polskie tragi modowe stały się nieatrakcyjne i chaotyczne? Powodem jest nadmiar wystawców oraz brak ich odpowiedniej selekcji. Dlatego właśnie powstało TRENDY BRANDS SHOW – wydarzenie stworzone dla tych, którzy poszukują kameralnego miejsca dedykowanego markom już rozpoznawalnym na rynku. Zapraszamy Cię do odkrycia nowego wymiaru targów modowych, które odbędą się w wyjątkowej, znanej w świecie mody, warszawskiej przestrzeni handlowej – MYSIA 3 – tłumaczą organizatorzy.

Targi odbędą się w g. 10-20. Wstęp wolny.

O Stor Cafe

STOR to miejsce dbające nie tylko o najwyższą jakość kawy, ale także o środowisko, wprowadzając kolejne rozwiązania zgodne z filozofią less-waste. Aktualnie w ramach marki działają dwa lokale – przy Tamka 33 oraz Brackiej 18.

Źródło: Trendy Brands Show

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024