Sun & Snow wprowadza vouchery wypoczynkowe

Udostępnij artykuł
Firma Sun & Snow zajmująca się od 10 lat wynajmem apartamentów wypoczynkowych w topowych polskich kurortach oraz w miastach, wypuszcza na rynek nowy produkt – vouchery wypoczynkowe. Oferta skierowana jest przede wszystkim do pracodawców jako nowy benefit pozapłacowy. Dają możliwość wypoczynku w jednym z 1,7 tys. komfortowych apartamentów Sun & Snow położonych nad morzem, w górach, na Mazurach oraz w miastach.

Vouchery wypoczynkowe Sun & Snow to produkt skierowany przede wszystkim do pracodawców. Umożliwia skorzystanie z pełnej oferty marki przez 12 miesięcy od momentu jego zakupu. Voucher można nabyć bezpośrednio na stronie spółki lub przez kanały partnerskie – Sodexo, MultiBenefit, Medicover, Nais, UpBonus oraz Motivizer.

Voucher może być benefitem, który pracownik otrzyma od pracodawcy lub nietypowym prezentem dla bliskiej osoby. Nowy system motywacji pracowników zwiększa efektywność pracy oraz poprawia ich samopoczucie. Osoby prywatne docenią szeroki wybór lokalizacji oraz długi termin realizacji.

Jesteśmy pierwszą firmą na polskim rynku apartamentów wypoczynkowych, która zdecydowała się na taki krok – mówi z dumą Marcin Dumania, prezes Sun & Snow. – Nasz produkt jest nietuzinkowy i wyjątkowo atrakcyjny. Jestem przekonany, że ta nowa forma benefitu pracowniczego wzbudzi duże zainteresowanie wśród firm i klientów biznesowych. Mamy największą bazę apartamentów w całej Polsce, a na realizację vouchera jest aż 12 miesięcy. Wkrótce nasze vouchery będą numerem jeden na liście benefitów pożądanych przez pracowników – dodaje prezes Sun & Snow.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Z vouchera wypoczynkowego Sun & Snow może skorzystać każda firma, bez względu na wielkość oraz branżę. Produkt dostępny jest dla pracodawców posiadających ZFŚS oraz firm, które nie mają funduszu. Pracodawca sam decyduje o wartości vouchera przeznaczonego dla pracowników lub klientów.

Produkt ma różne nominały, które rozpoczynają się od 50 zł, jednak istnieje możliwość wykupienia vouchera o dowolnej wartości na specjalne zamówienie. Najważniejszym elementem produktu jest indywidualny kod, który umożliwia pokrycie kosztów całości lub części pobytu. Proces realizacji vouchera jest bardzo prosty, wystarczy wybrać dowolny apartament oraz termin pobytu i dokonać wstępnej rezerwacji online. Aby skorzystać z prezentu należy przesłać kod pod adres voucher@sunandsnow.pl. W odpowiedzi zwrotnej gość otrzyma potwierdzenie rezerwacji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.09.2018
Aktualizacja: 05.09.2018