Suntago Village – otwarcie już jutro

Udostępnij artykuł
To kompleks 92 bungalowów, który jest częścią projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa, 40 minut od Warszawy. Otwarcie nastąpi już jutro 21 lipca.

W każdym z 92 bungalowów na powierzchni 37 mkw. znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą. Ponadto salon połączony jest z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, który pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W każdym domku znajduje się 49 calowy telewizor, a na terenie całego kompleksu dostępne jest darmowe WiFi .

Dla gości z niepełnosprawnością czekają trzy bungalowy z wyposażeniem umożliwiającym bezpieczny i komfortowy pobyt w pojedynkę lub w gronie rodziny i przyjaciół.

Sercem Suntago Village jest Sun HUB mieszczący recepcję główną, mini delikatesy, snack bar z autorskimi kanapkami podawanymi na zimno i ciepło, kawą i herbatą.

Już od pierwszego dnia otwarcia do dyspozycji gości zostanie oddany również bezpłatny, elektryczny ECO Shuttle Bus, którym będzie można dostać się do Suntago. Godziny kursowania busa są dostępne na www.parkofpoland.com/zakwaterowanie oraz na miejscu, w recepcji Sun HUB.

W dalszym ciągu trwają prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa dla rodzin i grup oraz plac umożliwiający grę w siatkówkę, badmintona czy bule.

Rezerwacji pobytu można dokonywać już teraz. Dodatkowym bonusem dostępnym tylko dla gości Suntago Village jest rabat w wysokości 10% na bilety do największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago dla każdego dokonującego zakupu biletów do parku i bungalowu podczas jednej transakcji.

W trosce o zdrowie gości, Suntago Village otwiera się wprowadzając szereg zabezpieczeń mających zapewnić wszystkim bezpieczny pobyt w komfortowych warunkach:

 • 46 niezależnych, oddalonych od siebie o minimum 10m bungalowów duo
 • limit osób znajdujących się w budynku Sun HUB z zachowaniem dystansu 2m
 • system kolejkowy z zachowaniem bezpiecznego dystansu
 • specjalne oznakowania COVID-19 przypominające o nowych obowiązujących zasadach
 • codzienna dezynfekcja budynku recepcyjnego Sun HUB oraz bungalowów po każdym wymeldowaniu gości
 • płyny dezynfekujące dostępne dla gości w budynku recepcyjnym Sun HUB oraz ECO Shuttle Busach jeżdżących do Suntago
 • pracownicy Suntago Village są wyposażeni w środki ochrony osobistej: rękawiczki, maseczki, środki do dezynfekcji
 • obowiązek noszenia maseczek w budynku recepcyjnym Sun HUB
 • bezgotówkowe płatności na terenie Suntago Village jak i w parku wodnym Suntago
 • ECO Shuttle Bus dla Gości Suntago Village kursujący z Suntago Village do parku wodnego poddawany dezynfekcji po każdym kursie
 • limit osób zasiadających w jednym rzędzie w ECO Shuttle Busie ograniczony jest do dwóch

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.07.2020
Aktualizacja: 20.07.2020