Sushi Bistro otworzy lokal w Szczecinie

Udostępnij artykuł

Od czasu pandemii prezes sieci Sushi Bistro – Piotr Starzyk, postawił na szybki rozwój sieci w modelu Eat & Drink oraz Take Away. Druga wspomniana idea prowadzenia restauracji opiera się na szybkiej dostawie dań sushi do klienta, a punkt ma zachęcać do odbiorów osobistych. Właśnie w tym modelu otworzy się lokal w Szczecinie.

W Sushi Bistro Take Away nie znajdziemy sali restauracyjnej. Mimo iż pandemia jest dawno za nami to właśnie w modelu Take Away zostanie otwarta kolejna, nowa restauracja. Sieć na swoich profilach w mediach społecznościowych informuje, że już niebawem pierwszy lokal pod szyldem Sushi Bistro Take Away w województwie zachodniopomorskim zostanie otwarty w Szczecinie. Będzie to 10 lokal z 13 istniejących w modelu Take Away czyli na wynos i z dostawą.

Klienci będą mieli do wyboru około 40 kombinacji zestawów sushi, w tym w wersji wegańskiej oraz około 60 pojedynczych rolek. W menu nie zabraknie też owoców morza i tatarów, a dla klientów, którzy uwielbiają nowości, sieć co tydzień przygotowuje nową sushi rolkę dostępną tylko w wybranym tygodniu.
Data otwarcia na razie jest nieznana, ale sieć podkreśla, że start nowego lokalu planowany jest jeszcze na bieżący rok.

Źródło: Sushi Bistro

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.05.2023
Aktualizacja: 02.05.2023