Światowy Dzień Snu w The Westin Warsaw

Udostępnij artykuł

Światowy Dzień Snu przypada w tym roku na 18 marca. Tradycją hoteli marki Westin na całym świecie jest obchodzenie tego dnia w szczególny sposób. The Westin Warsaw zorganizuje jutro z tej okazji bezpłatną wieczorną relaksującą sesję jogi. Zaproszenie kieruje nie tylko do gości hotelowych, ale też każdego miłośnika zdrowego trybu życia.

Zajęcia z jogi w Westin warsaw

Światowy Dzień Snu to coroczne wydarzenie, które ma być wezwaniem do działania w ważnych kwestiach związanych ze snem; w medycynie, edukacji, aspektach społecznych, a także prowadzeniu pojazdów. Święto organizowane jest przez World Sleep Day Committee of World Sleep Society (Komitet Światowego Dnia Snu należący do Światowego Towarzystwa Snu). Ma na celu zmniejszenie obciążenia społeczeństwa problemami związanymi ze snem poprzez lepszą profilaktykę i leczenie jego zaburzeń. Dzień ten obchodzony jest w piątek przed równonocą wiosenną. W tym roku jest to 18 marca, a w 2023 roku – 17 marca.

Relaksująca joga w The Westin Warsaw

Jednym z filarów Westin well-being jest Sleep Well (pozostałe pięć to Move Well, Eat Well, Work Well, Feel Well, Play Well). Dlatego też tradycją hoteli Westin na całym świecie jest szczególne podejście do święta snu. Zespół hotelu The Westin Warsaw, wierzy, że dobremu snu pomaga delikatny wysiłek fizyczny i zdrowy posiłek. Łączy filary Sleep Well, Eat Well i Move Well. Dlatego też zaprasza na wieczorną bezpłatną sesję jogi i zdrowy poczęstunek. Start wydarzenia o g. 19:30.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Westin Heavenly Bed

Warto przypomnieć, że hotele marki Westin słyną z niezwykle wygodnych łóżek, które mają swoją specjalną nazwę. Westin Heavenly Bed and Pillow zostały wymyślone przez Hanne Dittler. Pracownicę działu utrzymania czystości w hotelu Westin w Seattle, która zapisała się w historii firmy. Hanne, w myśl zasady, że sprzątanie ma kluczowe znaczenie dla rentowności hotelu, podstawowym produktem hotelu jest czysty pokój, a także wygodne łóżko, stworzyła jeden z najbardziej udanych marketingowych projektów w branży w zakresie utrzymania hotelu. Dittler pracę w hotelu zaczęła w latach 50. ubiegłego wieku.

W Heavenly Bed wyposażony jest każdy pokój w hotelu The Westin Warsaw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 17.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023