Sylwestrowe pakiety w spa

Udostępnij artykuł

Czterogwiazdkowy hotel Spa Faltom przygotował dla gości jeden z najbogatszych na rynku pakietów sylwestrowych. Za 1200 zł w okresie od 31 grudnia do 3 stycznia, gość, który wykupi pakiet oprócz balu sylwestrowego, noclegów i wyżywienia może skorzystać z takich atrakcji, jak: bowling lub bilard, 45-minutowy seans w grocie solnej, bon o wartości 100 zł na usługi spa&wellness, zajęcia fitness, seanse zapachowe w saunie suchej oraz codzienny dostęp do centrum rekreacji (basen ze zjeżdżalniami wodnymi, jacuzzi, łaźnie parowe i siłownia).
Sylwester tematyczny
Nowo otwarty hotel Diva Spa w Kołobrzegu przygotował dla gości sylwester tematyczny. – Aby oferta była atrakcyjna, powinna wyróżniać się czymś od innych znajdujących na rynku. W tym roku postawiliśmy na sylwestra tematycznego – Czasy Prohibicji – podczas którego nasi goście przeniosą się w lata dwudzieste, otrzymają upominki na dobry początek zabawy oraz powitalnego drinka. Do godziny 00.30 będzie można spróbować swoich sił w „nielegalnym kasynie” – osoba, która wygra najwięcej, dostanie nagrodę. Podczas zabawy będzie również pokaz taneczny, konkursy z nagrodami oraz pokaz fajerwerków. Poza balem sylwestrowym w naszej ofercie jest również noworoczny brunch, dla tych, którzy wolą pospać chwilę dłużej. Przez cały czas nasi goście mogą korzystać z kompleksu basenowego, sauny, jacuzzi oraz groty solnej – mówi Iwona Królikowska z hotelu Diva. Obiekt za cenę od 1200 zł od osoby oferuje trzy noclegi, trzy śniadania, dwie obiadokolacje, zabawę sylwestrową, upominek niespodziankę na dobry początek zabawy oraz możliwość korzystania z basenu, sauny, jacuzzi oraz groty solnej. Obiekt ma w swojej ofercie również sylwester dla dzieci, który odbędzie się w oddzielnym pomieszczeniu pod opieką animatorki.
Uzupełnienie oferty
– Oferta pakietu sylwestrowego kierowana jest do osób, które przy okazji pobytu połączonego z balem sylwestrowym pragną na chwilę się wyciszyć, skorzystać z rozluźniających masaży i pozostałej szerokiej gamy zabiegów oferowanych w naszym hotelu. W tym czasie poza wieloma atrakcjami podczas balu sylwestrowego można będzie skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów w promocyjnych cenach. W samym pakiecie sylwestrowym nie mamy dodatkowych zabiegów spa. Przygotowaliśmy zabiegi w specjalnych cenach, tak aby goście mogli na miejscu wybrać coś, na co będą mieli ochotę oraz Pakiet Odnowy, który ułatwi dojście do dobrego samopoczucia po intensywnej nocy – dodaje Iwona Królikowska. Jak przyznaje, noc sylwestrowa jest jedną z najważniejszych w ciągu całego roku, dlatego w tym czasie największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju zabiegi poprawiające wygląd skóry, ujędrniające ją, liftingujące i korygujące kontur twarzy zwłaszcza w przypadku osób dojrzałych. Duże wzięcie mają również usługi uzupełniające ofertę hotelowego spa – makijażystki, fryzjera, kosmetyczki, która wykona depilację, manicure i pedicure.
Głównie sauna i jacuzzi
Hotel Senator w Dźwirzynie w pakiecie sylwestrowym oprócz noclegów, balu i wyżywienia oferuje: nieograniczone korzystanie z aqua parku i nowego kompleksu Świat Sauny, ze studia kształtowania sylwetki oraz konsultację kosmetyczną spa.
Hotel Lubicz w Ustce, w ramach pakietu, proponuje bogaty zakres usług spa&wellness. Goście mogą korzystać m.in. z basenu z jacuzzi, biczy wodnych, masażu strumieniowego. Ponadto, do ich dyspozycji jest również sauna sucha i parową, kabina podczerwieni oraz grota solna. Każdy, kto chce skorzystać z dodatkowych zabiegów otrzymuje 20-proc. rabatu oraz 15-proc. zniżki na zakup kosmetyków Pierre Rene.
Ciekawą ofertę sylwestrową, jeśli chodzi o spa, ma hotel Jelenia Struga. W pakiecie znajdują się m.in. takie pozycje, jak: inhalacje radonowe prowadzone w podziemnej grocie skojarzone z ćwiczeniami w ciepłej wodzie basenu, poranny rozruch połączony z brodzeniem w górskim strumieniu metodą Sebastiana Kneippa, korzystanie z basenu z przeciwprądem, codzienne seanse w saunie fińskiej z kąpielą w górskim strumieniu oraz aquaaerobik, aerobik, pilares i streching.
Interesująco przedstawia się również oferta hotelu Szablewski, który przygotował dwa pakiety: na trzy lub dwa noclegi. W pierwszej opcji z zakresu spa goście mają do dyspozycji m.in. zabieg odżywczo-regenerujący dla kobiet, hennę z regulacją brwi, masaż kosmetyczny twarzy dla mężczyzn, zabieg "aksamitne dłonie" dla kobiet, masaż całościowy klasyczny dla dwojga, makijaż sylwestrowy oraz możliwość korzystania z solarium. Goście, którzy skorzystają z pakietu na dwie noce mogą skorzystać m.in. z zabiegu „Ukryte Pragnienie” dla kobiet, zabiegu grejpfrut & pomarańcza przeznaczonego dla mężczyzn oraz z masażu częściowego i zabiegu na oczy dla dwojga.
Sylwester z jogą
Sylwestra z jogą organizuje hotel Krynica. Pakiet obejmuje m.in. warsztaty jogi każdego dnia pobytu oraz korzystanie z kompleksu spa (basen z hydromasażem, sauny, jacuzzi, fitness club, a – za dodatkową opłatą – liczne zabiegi i rytuały w gabinetach masażu i gabinecie kosmetycznym).
 

Opublikowano: 21.04.2010
Aktualizacja: 21.04.2010