Targi SPA & Wellness 2010

Udostępnij artykuł

W programie Targów zaplanowano wiele interesujących wydarzeń, które pozwolą zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów w branży SPA i Wellness. Wśród nich są m.in.:

• 28 maja (piątek) – kongres „Nova jakość w Wellness & Spa”, zorganizowany przez firmę Nova 2. Wśród poruszanych tematów znajdą się informacje dotyczące najnowszych osiągnięć technologicznych oraz najczęściej spotykanych i pożądanych rozwiązań z zakresu wellness & spa spotykanych na rynku hotelarskim. Będzie to kongres oparty nie tylko o teoretyczne rozważania, ale dużą część poświęca właśnie na czysto praktyczne informacje, przedstawiane w oparciu o funkcjonujące obiekty;

• 29 maja (sobota) – konferencja „Programy wellness – sposób na sukces Spa”, zorganizowany przez Polski Instytut Spa i Wellness. To profesjonalne kompendium wiedzy o tym jak dzięki programom wellness uczynić ofertę ośrodka Spa bardziej oryginalną, atrakcyjną i rentowną. W programie między innymi: charakterystyka programów wellness, trendy, przykłady stosowania terapii wellness w zagranicznych ośrodkach Spa, analiza rentowności, propozycje programów rozwoju wewnętrznego oraz rozwiązania dla biznesu i inne.

Podczas ostatniej edycji na powierzchni 2000 mkw. ponad 90 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało najnowsze urządzenia i technologie niezbędne w nowoczesnym hotelu, gabinecie kosmetycznym, odnowy biologicznej i spa. Targi odwiedziło ponad 1500 klientów branżowych.

Nasze media – miesięcznik Świat Hoteli i portal Horecanet.pl są patronami medialnymi tegorocznej imprezy. Wydawnictwo BROG Media Biznesu będzie także obecne na targach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (nr 39), gdzie będą promowane czasopisma i portal.
 

Opublikowano: 20.04.2010
Aktualizacja: 20.04.2010