Tegoroczne Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy już we wrześniu

Udostępnij artykuł
Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII organizują Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbędą się w dniach 23-25 września br., tradycyjnie w Hotelu Amax w Mikołajkach.

Tegoroczne regaty rozpoczną się w środę 23 września podczas kolacji grillowej, a ich uroczyste otwarcie i podsienie bandery nastąpi w czwartek o godz. 9.00 przy marinie Hotelu Amax. Po zakończonych wyścigach organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników spotkania na uroczysta kolację, na której  ogłoszone zostaną wyniki regat oraz wręczone zostaną puchary i nagrody. Podczas całego pobytu nie zabraknie dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.

Regaty Hotelarzy to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, ożywionych dyskusji i wzajemnego wsparcia. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie pozwoli wszystkim nabrać dystansu do wyjątkowo trudnej dla branży hotelarskiej rzeczywistości związanej z pandemią koronawirusa i w czystym duchu przyjaźni, stanąć do sportowej hotelarskiej rywalizacji na brzegu Jeziora Mikołajskiego – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji. – Rok ten dla naszej branży jest niezwykle trudny i wymagający, tym bardziej nie możemy się poddać i osiąść na mieliźnie codziennej, trudnej rzeczywistości.

Tak jak powiedział Oliver Wendell Holmes:

Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawiać kotwicy i tym cytatem chcemy w tym roku zaprosić wszystkich hotelarzy do udziału w regatach – dodaje Elżbieta Lendo.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.08.2020
Aktualizacja: 04.08.2020