The Emporium Plovdiv – MGallery uroczyście otwarty

Udostępnij artykuł

The Emporium Plovdiv – MGallery zlokalizowany jest w mieście Płowdiw w Bułgarii. We wtorek 12 lipca odbyło się uroczyste otwarcie. Dyrektorem jest Polak – Paweł Pańczak.

The Emporium Plovdiv – MGallery

W wydarzeniu wzięli udział najważniejsi przedstawiciele Accor, a także lokalni i międzynarodowi dziennikarze.

Niezmiernie cieszymy się, że wraz z otwarciem kolejnego wspaniałego hotelu rozszerzamy swoją obecność i portfolio naszych marek w pięknej Bułgarii! Progres jest kluczowy dla Accor i poprzez ten nowy, wspaniały i zachwycający hotel z przyjemnością wcielamy w życie naszą misję – oznajmia Sabina Bartyzel, SVP Operations Accor Eastern Europe.

The Emporium Plovdiv – MGallery, położony w centrum miasta i czerpiący inspirację ze wspaniałej lokalizacji stanie się czarującym sanktuarium i obietnicą bogatych doświadczeń oraz niezapomnianych przygód. Niepowtarzalny charakter i niezwykłą historia hotelu będzie szczególnym uzupełnieniem unikatowej butikowej kolekcji MGallery przekonuje Paweł Pańczak, dyrektor hotelu The Emporium Plovdiv – MGallery.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

W trakcie spotkania prasowego Sabina Bartyzel, SVP Operations for Accor Eastern Europe oraz Frank Reul, Head of Development for Accor Eastern Europe & Balkans przybliżyli gościom filozofię marki MGallery. Jej rdzeniem jest poznawanie porywających historii, wspólne przeżycia i momenty zapadające w pamięć. Jednym z istotnych elementów umożliwiających wcielenie idei przewodniej w życie jest design. Za nim w The Emporium Plovdiv – MGallery odpowiadają Olga i Irina Sundukovi, założycielki Sundukovy Sisters S+S. Kunszt studia prowadzonego przez siostry pozwolił ożywić oryginalne cechy budynku i nawiązać do lokalnego dziedzictwa. Odzwierciedlając imponującą bułgarską historię w mieniących się złotych panelach wplecionych w design hotelu.

Realizacja tego projektu to powód do ogromnej radości i dumy! Udało nam się zjednoczyć ze sobą innowacyjność i historię, tworząc unikalną koncepcję, w której czuć prawdziwą duszę Płowdiwu. Współpraca z Accor jako partnerem przedsięwzięcia jest zaszczytem i już teraz z niecierpliwością spoglądam w przyszłość, bo najlepsze dopiero przed nami! zapowiada Boyko Kachulev, właściciel The Emporium Plovdiv – MGallery.

O nowym hotelu

Pięciogwiazdkowy hotel oferuje 61 pokoi, w tym 12 apartamentów. The Emporium Plovdiv – MGallery mieści się w odległości krótkiego spaceru od głównych skarbów archeologicznych Płowdiwu: Rzymskiego Forum i Stadionu. Nieopodal znajduje się również wpisana na wstępną listę światowego dziedzictwa UNESCO bazylika biskupia w Filipopolu i Stare Miasto. Oprócz tego blisko jest do najlepszych punktów handlowych i rozrywkowych zlokalizowanych w samym sercu Płowdiwu.

Zagraniczni podróżni i lokalni goście otrzymają możliwość skorzystania z intymnych stref relaksu, usług fitness, a także restauracji. Dodatkowo o atmosferę zadbają perfumy do wnętrz opracowane przez ekskluzywną francuską firmę Shams Conseils Paris na indywidualne zlecenie MGallery.

Rozwiązania smart zastosowane w obiekcie pozwalają zaspokoić indywidualne potrzeby gości. W zależności od ich nastroju dostosować oświetlenie, zamykać lub otwierać zasłony czy też aktywować system audiowizualny.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.07.2022
Aktualizacja: 14.07.2022