The Lick – rzemieślniczy likier kawowy

Udostępnij artykuł

The Lick to likier, którego sercem i duszą jest kawa, jakości specialty. Wypalana w rzemieślniczej palarni, świeżo mielona i świeżo parzona. Wzmocniona doskonałej jakości alkoholem i podkręcona odrobiną słodyczy.

The Lick

Likier kawowy The Lick to nie tylko połączenie wysokiej jakości spirytusu zbożowego z kawą, ale także efekt rzemieślniczej pracy i pasji. Likier wytwarzany jest ze świeżo mielonej i świeżo parzonej kawy, co w połączeniu z opracowaną recepturą oraz technologią przygotowania pozwala nam uzyskać niepowtarzalny smak i aromat. Każda kolejna produkcja The Lick to dla nas wspaniałe doświadczenie z kawą i okazja do dzielenia się smakiem zamkniętym w oryginalnej butelce pochodzącej w 100% z recyklingu. Likier The Lick został przygotowany na bazie kawy jakości specialty pochodzącej z Kolumbii, z regionu Cauca, w którego profilu smakowym odnaleźć można nuty tropikalnych owoców, kwiatów oraz delikatnej czekolady. Wysoka zarówno słodycz jak i wyczuwalna kwasowość daje bogaty i wielowarstwowy smak naparu. Nie jest jedynie tłem, a źródłem intensywnych doznań smakowych, tak charakterystycznych dla likieru.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Wyselekcjonowane ziarna kawy są starannie palone w rzemieślniczej palarni i mielone tuż przed zaparzeniem, co pozwala nam uzyskać najwyższą świeżość, idealny smak i aromat finalnego produktu.

Rzemieślnicza metoda produkcji to klucz do uzyskania najwyższej jakości likieru kawowego, dlatego produkcja The Lick odbywa się w małym zakładzie na Mazowszu który został wielokrotnie nagrodzony za jakość swoich wyrobów.

The Lick to pasja do kawy i jej smaku, zawiera naszym zdaniem idealną 25% moc alkoholu, co sprawia, że naturalny smak kawy tworzy zrównoważoną kompozycję. Produkt dedykowany dla restauracji, koktajl barów, kawiarni.

The Lick został nagrodzony złotym medalem na Warsaw Spirits Competition 2023! Dodatkowo został wyróżniony Alkoholowym Debiutem Roku 2023 organizowanym przez magazyn „Aqua Vitae”. Produkt dedykowany dla restauracji, koktajl barów, kawiarni.

Więcej informacji:
www.thelick.pl

www.instagram.com/thelick.pl

Kontakt:
The Lick Sp. z o.o.
biuro@thelick.pl
+48 575 894 554

Artykuł powstał we współpracy z The Lick

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.03.2024
Aktualizacja: 25.03.2024