Tomasz Adamek przygotowuje się do walki z Mamedem Khalidov w Elements Hotel & SPA

Udostępnij artykuł

Położenie wśród Gór Izerskich, udogodnienia dla osób aktywnych oraz baza zabiegowa pięciogwiazdkowego hotelu Elements w Świeradowie- Zdroju spowodowały, że został wybrany przez team Tomasza Adamka do przygotowań do walki, jaką słynny pięściarz stoczy już niedługo z legendą MMA Mamedem Khalidov.

Pojedynek, który elektryzuje wielu polskich kibiców, odbędzie się 24 lutego w gliwickiej PreZero Arenie. Tomasz Adamek postanowił na niemal dwa miesiące zamieszkać w Górach Izerskich, w jednym z najbardziej komfortowych hoteli tej części Polski.

Pochodzący z Gilowic 47-letni pięściarz wraz z trenerem Gusem Curren wybrał usytuowany w Świeradowie-Zdroju pięciogwiazdkowy Elements Hotel&SPA.

Były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation i International Boxing Organisation junior ciężkiej oraz World Boxing Council w wadze półciężkiej, medalista mistrzostw Europy amatorów, międzynarodowy mistrz Polski, powiedział: „Czuję się tu, jak w domu i brakuje mi tylko żony.”

Wybór obiektu i tej formy przygotowań nie był przypadkowy. Jak stwierdził Mateusz Borek dziennikarz sportowy oraz manager Adamka – Cenię sobie współpracę ze sprawdzonymi partnerami. Właściwie zorganizowany camp jest absolutnym priorytetem, bo każdy szczegół: dieta, infrastruktura treningowa do wyłącznej dyspozycji, spersonalizowana fizjoterapia i wiele innych, to jedyna droga do wypracowania najlepszej formy. Długie lata współpracy z Rafałem Urbanikiem są potwierdzenie mojego zaufania do jego dbałości o szczegóły, które są dla mnie najważniejsze.

Usytuowanie hotelu w górach, warunki stworzone przez samą naturę oraz liczne trasy biegowe i rowerowe, wspomagają utrzymanie jak najlepszej formy fizycznej.

Komfortowe pokoje i apartamenty, podgrzewany basen wewnętrzny, jacuzzi, czy rozbudowana strefa saun w skład której wchodzi m.in. łaźnia parowa z aromaterapią, biosauna czy klasyczna sauna fińska oraz nagradzane SPA, przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku oraz wszystkich tych, którzy potrzebują zregenerować ciało i duszę. Jestem przekonany, że zapewnione przez nas warunki zostaną wykorzystane przez Tomasza do wypracowania najwyższej formy na ten ważny dzień. – powiedział Rafał Urbanik, vice-prezes Elements Hotel & SPA.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

Źródło: Elements Hotel & SPA

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.02.2024
Aktualizacja: 01.02.2024