Trwa konkurs na najlepszego recepcjonistę

Udostępnij artykuł
Stowarzyszenie zastępców dyrektorów oraz kierowników recepcji hoteli 4* i 5* AICR, które prowadzi coroczny konkurs na najlepszego recepcjonistę na świecie, zwiększa globalny zasięg poszukiwania talentów. Ułatwia recepcjonistom udział w konkursie poprzez stworzenie nowej kategorii –  „dzikiej karty”. Uruchomienie nowej kategorii, która otworzy światowe poszukiwania zwycięzcy corocznego konkursu.

Recepcjoniści hotelowi, z hoteli 4* i 5*, mają możliwość ubiegania się o szansę udziału w corocznym konkursie. Jest to okazja, aby zaprezentować swój kraj, siebie oraz zademonstrować swój niesamowity talent i doskonałe umiejętności obsługi gości.

Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń są dostępne na:  www.worldsbestreceptionist.com

Zasady zgłoszenia – kandydat powinien wypełnić formularz, który musi zawierać podpis kierownika ds. obsługi klienta LUB podpis dyrektora generalnego – w celu zapewnienia autoryzacji reprezentowania danego hotelu. (do 30.11.2021)

W czasie konkursu na dziką kartę kandydat musi być na stanowisku recepcjonisty (nie Chef de Brigade itp.) i być dostępny do udziału przez cały okres trwania konkursu. 

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Kandydat musi przygotować jednostronicowy krótki życiorys/profil osobowy, który należy wcześniej przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do Koordynatorów konkursu na Najlepszego Recepcjonistę na Świecie.

Rywalizacja o „dziką kartę” będzie w 100% online i będzie się składać z dwóch rund.

Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 14 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 czasu genewskiego online. Szczegóły zostaną podane.

Ta nowa inicjatywa jest kamieniem milowym w konkursie, obejmując i doceniając ukryte talenty hotelowych recepcjonistów niezależnie od ich lokalizacji na świecie – Marcin Gałązka – prezes polskiej sekcji AICR International.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.11.2021
Aktualizacja: 22.11.2021