Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje świętuje swoje 30-lecie

Udostępnij artykuł
Był pierwszym na polskim wybrzeżu i drugim w Polsce hotelem sieciowym. Od 30 lat wyznacza standardy i stał się symbolem Międzyzdrojów. 20 sierpnia 2021 Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje obchodził swoje trzydziestolecie w gronie przyjaciół, wieloletnich gości i partnerów biznesowych.

Międzyzdroje jest jednym z bardziej rozpoznawalnych i popularnych resortów nadmorskich. Jest kojarzony głównie ze słynną Aleją Gwiazd, na której odciski dłoni od lat zostają polscy aktorzy w czasie Festiwalu Gwiazd. Tutaj powstawał jeden z pierwszych filmowych bestsellerów lat 90-tych – „Młode Wilki”. Miejscem akcji filmu był jeden z symboli kurortu – Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, wówczas znany jako Amber Baltic.

W imprezie urodzinowej hotelu wzięło udział ponad 220 osób, wśród nich byli włodarze miasta i celebryci.

Jesteśmy obecni na polskim rynku hotelarskim od 30 lat. Od początku hotel należy do austriackiej sieci Vienna House, która ustala nasze standardy i strategię rozwoju. Myślę, że dzięki temu nie ustępujemy w niczym nowoczesnym obiektom i ciągle jesteśmy jednym z najbardziej popularnych hoteli na zachodnim wybrzeżu – podkreśla Monika Kowalska, dyrektorka Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. To, co nas wyróżnia, to nie tylko doskonałe położenie nad samym morzem, ale również wysoki standard obsługi i atmosfera, która sprawia, że wielu gości jest z nami związanych emocjonalnie – dodaje.

Hotel powrotów

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje szczyci się tym, że ok. 5% jego gości to osoby, które przyjeżdżają do hotelu od kilkunastu lat. Wśród wieloletnich gości hotelu są m.in. Jarosław Jakimowicz, Zbigniew Buczkowski, a także Katarzyna Grochola. Wiele osób też przyjeżdża po latach – byli w Międzyzdrojach z rodzicami jako dzieci, teraz przyjeżdżają ze swoimi rodzinami. W sezonie wakacyjnym Vienna House jest oblegany – obłożenie nie spada poniżej 90 proc. Poza sezonem pojawia się inny profil gości. Hotel posiada duże centrum konferencyjne i ofertę na organizację konferencji, spotkań hybrydowych czy imprez okolicznościowych. Każdego roku kilka par mówi sobie tak na plaży przy hotelu i świętuje tę wyjątkowy dzień właśnie w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

Urodzinowa impreza hotelu

20 sierpnia 2021 r. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje obchodził swoje trzydziestolecie. W imprezie urodzinowej, której tematyka związana była z książką i filmem, wzięło udział nieco ponad 220 osób, wśród których byli m.in. włodarze Międzyzdrojów, Prezydent Wrocławia, Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu, przedstawiciele polityki, aktorzy i pisarze – Zbigniew Buczkowski, Marek Włodarczyk, Robert Moskwa, Janusz Chabior, Przemysław Corso, a także wieloletni goście, partnerzy biznesowi i pracownicy.

Impreza częściowo miała charakter garden party, gdyż część wydarzeń odbywała się w hotelowym ogrodzie oraz na tarasie z wyjątkowym widokiem na morze. Tam można było podziwiać pokaz barmański i spektakularny pokaz sztucznych ogni. Natomiast we wnętrzach miło upływał czas przy akompaniamencie muzyki na żywo, a o wrażenia artystyczne zadbali aktorzy Teatru Polskiego w Szczecinie. Szef kuchni oczarował gości wyrafinowanym menu, m.in. stacjami live cooking z siekanym przy gościach tatarem, smażoną ośmiornicą czy też indywidualnie komponowanym deserem gruszkowym. Uwieńczeniem wieczoru był występ harfistki w świetle laserów. Większość gości zdecydowała się na nocleg w hotelu, więc mieli okazję do zabawy w dyskotece aż po świt. Możliwość przedłużenia pobytu zachęcała do dalszej integracji czy weekendowego relaksu.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.08.2021
Aktualizacja: 25.08.2021