Von der Heyden Group świętuje 30-lecie działalności

Udostępnij artykuł
Międzynarodowa firma inwestycyjna uroczyście zaznaczyła swoją obecność na europejskim rynku nieruchomości, świętując 30-lecie istnienia firmy, jednocześnie prezentując nadchodzące projekty i plany w ponad dziesięciu strategicznych lokalizacjach na terenie Europy.

Von der Heyden Group została założona w 1989 roku w Monachium, jako firma doradztwa finansowego i szybko przekształciła się w firmę inwestycyjno-deweloperską z pierwszymi projektami w Dreźnie i Berlinie, a następnie w Warszawie.

Od samego początku Von der Heyden Group uczestniczyła w inwestycjach szacowanych na poziomie pół miliarda euro. Wysoki zwrot z inwestycji, szereg nagród i rekordowe ceny sprzedaży projektów są konsekwencją stosowania najlepszych technologii oraz rozwiązań na rynku.

Von der Heyden Group prowadzi cztery filary biznesu z międzynarodowym zespołem liczącym ponad 400 osób. Są to inwestycje w nieruchomości, projekty deweloperskie, sieć hoteli IBB Hotel Collection, a także inwestycje alternatywne.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W tym roku grupa planuje ekspansję na Ukrainę. Będzie to piąty rynek poza Niemcami, Polską, Hiszpanią i Maltą. Wielomilionowe inwestycje zarówno z funduszy własnych, jak i partnerów na Ukrainie, mają na celu umocnienie pozycji firmy na arenie międzynarodowej, jak i wzmocnienie wzrostu gospodarczego i rozwoju Ukrainy.

W oparciu o doświadczenie i mocną pozycję na rynku, Von der Heyden Group planuje zainwestować od 50 do 100 mln EUR w ciągu najbliższych 5 lat, głównie w Kijowie i Lwowie.

Z wielką przyjemnością świętujemy 30 rocznicę Von der Heyden Group w Monachium, gdzie w 1989 roku wszystko się zaczęło. Dla nas rok 2019 oznacza przede wszystkim trzy dekady zaufania w Europie, czas tworzenia niesamowitych projektów, co sprawiło, że dziś jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Wyniki pokazały, że naszą wizję można zrealizować, dążąc tym samym do wzrostu wartości aktywów do ponad 100 mln EUR w ciągu najbliższych 5 lat – mówi właściciel i prezes Von der Heyden Group.

Von der Heyden Group świętowała 30 rocznicę założenia firmy w BMW Welt w Monachium. Bob Rottinghuis, dyrektor generalny, podarował założycielowi Von der Heyden Group – Svenowi von der Heyden autentyczny fragment muru berlińskiego. Prezent miał uczcić 30-lecie zaufania grupy w Europie i jednocześnie upamiętnić upadek muru berlińskiego, przełomowego czasu w historii w 1989 r., kiedy grupa została założona.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.10.2019
Aktualizacja: 14.10.2019