W kwietniu ruszy Hotel Remes Spa&Sport

Udostępnij artykuł

W czterogwiazdkowcu znajduje się 58 pokoi (w tym 4 apartamenty). W obiekcie znajdować się będzie również zaplecze konferencyjne mogące pomieścić około 500 osób (6 sal o powierzchni 600 mkw.), a także rozbudowana baza Spa, która zaoferuje gościom masaże, i zabiegi kosmetyczne. Hotel zaoferuje również centrum odnowy biologicznej oraz zabiegi fizykoterapii, rehabilitacji i fitnessu . Goście hotelu będą mogli skorzystać m.in. z sauny parowej, sauny fińskiej, hydromasaży, biczy wodnych, jacuzzi, siłowni i basenu. Hotel planuje gościć grupy sportowe, dlatego znajdzie się w nim również 16 boisk, które przeznaczone będą m.in. do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego. Hotel Remes Spa&Sport spełnia wszystkie wymogi UEFA, więc nastawia się także na Euro 2012.
W obiekcie znajdzie się również bogate zaplecze restauracyjne: restauracja z częścia kawiarnianą, dwupoziomowy pub z torami bowlingowymi, restauracja śniadaniowa oraz sala bankietowa. Inwestorem jest Hotel Remes sp. z o.o., która została zarejestrowana w KRS w styczniu 2008 roku ( www.hotelremes.pl) Budowa hotelu rozpoczęła się w listopadzie 2007 roku.
Aktualnie, według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, w Opalenicy nie funkcjonuje obecnie żaden skategoryzowany obiekt noclegowy (w mieście działa jednak pięć małych hoteli oraz jedno gospodarstwo agroturystyczne). Hotel Remes będzie pierwszy obiektem o takiej kategorii. Opalenica to miasto w woj. wielkopolskim w powiecie nowotomyski. Jest położone nad rzeką Moglicą, w odległości 40 km od Poznania.

Opublikowano: 02.04.2010
Aktualizacja: 02.04.2010