Warszawski Four Points by Sheraton przyjmuje gości

Udostępnij artykuł
To pierwszy w Polsce hotel tej marki.  Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów zlokalizowany w sercu biznesowej części Warszawy, u zbiegu ulicy Suwak i Konstruktorskiej. Inwestorem jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel.

Hotel oferuje 190 pokoi urządzonych w stylu modern vintage, biznesową część konferencyjną o łącznej powierzchni 350 mkw., przestronne centrum fitness oraz restaurację z barem. Dyrektorem obiektu jest Kamil Kaźmierkiewicz, natomiast działem sprzedaży zarządza Tomasz Murawski.

Filozofia marki Four Points zapewnia podróżnym wszystko co jest niezbędne w podróży, czyli ponadczasowy design, nieskomplikowany komfort, szybki bezprzewodowy dostęp do internetu w miejscach publicznych oraz przyjazne podejście do hotelarstwa. Lokalizacja hotelu umożliwi gościom szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko.

Inwestorem jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej również budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg, a w następnym etapie hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset & project management, zarządza grupa doradcza hotelAG.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.04.2019
Aktualizacja: 11.04.2019