Wiosenne wydarzenia w Browarach Warszawskich

Udostępnij artykuł

Świeża, kobieca odsłona warszawskich schodów w interpretacji artystki Ani Rudak, kolorowe dekoracje skwerów oraz liczne wydarzenia, w tym koncert premierowy nowej piosenki nity “Hey” – tak Browary Warszawskie świętują rozpoczęcie wiosny.

"Tu dzieje się miasto" Browary Warszawskie

Nowy sezon w Browarach Warszawskich tradycyjnie już rozpoczęła zmiana grafiki na kultowych schodach, prowadzących z woonerfu Haberbuscha i Schielego do zabytkowej części – placu przy Leżakowni. Tym razem 17-metrowe schody, jeden z dzisiejszych symboli warszawskiego street artu, stały się przestrzenią do artystycznego wyrazu dla Ani Rudak – cenionej ilustratorki, która tworzy oprawy graficzne m.in. dla instytucji kulturalnych, magazynów oraz wydawnictw muzycznych.

Ania Rudak to wyjątkowa artystka, która potrafi pięknie łączyć motywy kobiece, florystyczne i zwierzęce oraz ukazywać w magiczny sposób życie, które jest dookoła. Inspiruje ją detal codzienności i kolor, co świetnie ujęła w swojej pracy. Nowe schody odzwierciedlają życie Browarów Warszawskich – wyjątkowego miejsca, które przyciąga różnorodnym i pysznym jedzeniem, dobrą zabawą i pozytywną atmosferą. Grafika wykonana przez Anię to mocny akcent, którego szukaliśmy na rozpoczęcie wiosny – mówi Milena Nawrat, Marketing Manager w Echo Investment.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Wiosenne dekoracje

Nowa instalacja artystyczna ożywiła Browary Warszawskie wyjątkowymi motywami, ale też kobiecymi barwami – najmodniejszym w tym roku kolorem peach fuzz, a także różami i fioletami. Do tej palety nawiązują aranżacje w wielu innych miejscach Browarów Warszawskich, autorstwa Aleksandry Klejc – Miss Lapin art. Symbolem pozimowego przebudzenia są dekoracje ze świeżych, marcowych kwiatów; urocze, kolorowe króliki, witające przechodniów oraz instalacje lewitujących kul, które wieczorami rozświetlają plac przed Leżakownią, tworząc magiczny nastrój.

Wydarzeniem specjalnym, które otworzy sezon oraz zapoczątkuje cykl koncertów pop-up stage będzie występ nity, czyli Anity Dudczak, która zadebiutowała albumem “Nitki”. Artystka nie tylko wykonuje, ale także komponuje swoje utwory. Elektroniczne i nieoczywiste brzmienia to cecha wyróżniająca jej styl. Publiczność gromadzi nie tylko na scenie, ale także w social mediach, gdzie jest znaną postacią. Podczas koncertu, który odbędzie się 20 marca, o godzinie 20:00, w Food Hall Browary zaprezentuje utwór “Hey” z nowej płyty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Schody w Browarach warszawskich

Przez całą wiosnę Browary Warszawskie zapraszają do odwiedzin i udziału w wyjątkowych wydarzeniach w restauracjach, kawiarniach i barach. Na odwiedzających czekają liczne niespodzianki i atrakcje, takie jak darmowy serwis rowerowy. W weekend, w godzinach 11:00 – 17:00, 23 i 24 marca  miłośnicy dwóch kółek, którzy skorzystają z oferty Browarów Warszawskich i okażą paragon, będą mogli skorzystać z pełnego przeglądu jednośladu na placu przy restauracji NINE’s.

Źródło: Browary Warszawskie

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 12.03.2024
Aktualizacja: 12.03.2024