Wyjątkowy dzień w Harmony Polish Hotel

Udostępnij artykuł
Fundacja Harmony Hotels, która od 1997 r. integruje i wspiera polskie hotele niezależne oraz jej hotele członkowskie świętują dziś (27 maja) wspólnie ze swoimi gośćmi Harmony Day.

Dlaczego akurat 27 maja jest dla nas szczególnie ważny?

– To dzień rejestracji naszej działalności, której celem jest między innymi gwarantowanie naszym Hotelom unikalnego wsparcia, wzajemnej motywacji oraz rozwoju z Harmony Polish Hotels, a gościom oddajemy nasze wspólne doświadczenie i wyjątkowe indywidualne podejście do Ich oczekiwań szczególnie tych niewyrażonych a bardzo pożądanych podczas odpoczynku – wyjaśnia Elżbieta Lendo, która z ramienia Zarządu Fundacji zarządza Grupą Marketingową. – Mnóstwo ciekawych niespodzianek i atrakcji czeka na gości w naszych hotelach: rożnych – jak różne ale i wyjątkowe są nasze obiekty – ale wszystkie w duchu „harmony” – dodaje.

Przedstawiciele Fundacji podkreślają:

Dlatego wierzymy, że współpraca tak wielu obiektów, ale przede wszystkim ludzi zjednoczonych pod wspólną marką Harmony Polish Hotels ma ogromny sens. W tym miejscu nie sposób nie wyróżnić i nie podziękować Panu Prezesowi Kazimierzowi Kowalskiemu, który zakładając tą organizację ponad 20 lat temu do dziś wspiera nas przy podejmowaniu najważniejszych decyzji.

W sposób szczególny chcielibyśmy wyróżnić również wszystkich pracowników naszych hoteli członkowskich i złożyć im najserdeczniejsze życzenia powodzenia w życiu prywatnym, ale także satysfakcji z codziennego budowania pozytywnego wizerunku polskiego hotelarstwa.

– Dziękujemy również za stałą współpracę wszystkim Instytucjom, Organizacjom, Mediom oraz Partnerom naszej Grupy, wierząc że wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej dla naszej branży, w której wspólnie funkcjonujemy – mówi Krzysztof Jędrocha, prezes zarządu Fundacji Harmony Polish Hotels.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.