Wyselekcjonowana oferta Pause Café na stacjach Total

Udostępnij artykuł
Pod koniec ubiegłego roku sieć stacji Total zaprezentowała nową odsłonę strefy Pause Café. Po udanym okresie próbnym, oferta sieci kawiarni Columbus została na stałe wprowadzona we wszystkich punktach Total, w których dostępny jest koncept kawowy.

Współpraca z firmą Columbus to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego klienta stacji paliw, który oczekuje nie tylko najwyższej jakości paliwa, ale również bardzo dobrej kawy i zdrowego, smacznego jedzenia. Oferta zdobędzie uznanie nawet wśród najbardziej wymagających entuzjastów kawy. Kolejnym planowanym krokiem jest wdrożenie linii gastronomicznej, prosto z menu Columbus.

Wybór partnera nie był przypadkowy. Columbus to polska firma z dziewięcioletnim doświadczeniem, zbudowana na dobrych praktykach biznesowych i rozważnej ścieżce rozwoju, działająca między innymi w modelu franczyzowym. Sieć Columbus to 22 kawiarnie działające w największych miastach Polski, 7 kawiarni własnych oraz 15 franczyzowych. Autorskie menu i starannie skomponowane mieszanki kawy są ich przewagą konkurencyjną.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Obecnie kawa Columbus jest dostępna na siedmiu stacjach paliw Total, a klienci mogą wybierać pomiędzy kawą ze zbalansowanej mieszanki ziaren Arabiki i Robusty, a stuprocentową Arabiką. Zakończenie procesu implementacji nowej oferty kawowej zaplanowano na kwiecień br. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie oferty gastronomicznej w wybranych lokalizacjach. Menu zostało opracowane po dokładnej analizie potencjału stacji oraz propozycji konkurencji, przede wszystkim z myślą o lokalnych potrzebach naszych franczyzobiorców.

Koncept kawowo-gastronomiczny Pause Café to oferta rozwijana przez Total od początku działalności koncernu w polskim sektorze retailowym. Podstawowa wersja zawiera menu kawowe oraz fast-food. Pause Café działa w wybranych lokalizacjach.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.02.2019
Aktualizacja: 19.02.2019