Wystawa Igers w Novotel Kraków City West

Udostępnij artykuł
Od 23 stycznia w hotelu można będzie oglądać zdjęcia wykonane w jego wnętrzach przez krakowskich członków społeczności igers. Wystawa dla oglądających dostępna będzie przez miesiąc.

Społeczność Igers to największa międzynarodowa społeczność fanów Instagrama i fotografii mobilnej. Pierwsza miejska grupa powstała w Barcelonie, a dziś istnieje ich ponad 500. Zorganizowany Instameet, czyli spotkanie zainteresowanych osób odbył się 21 lipca 2018 roku i miał na celu pokazanie zmieniającego się oblicza hotelu i repozycjonowanie go dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. – Każda współpraca pozwala spojrzeć na fotografowany obiekt z zupełnie innej perspektywy – mówi Dominik Kawula, współprowadzący profil IgersKraków na Instagramie. – Grupa fotografów mobilnych potrafi dostrzec piękno detali i aranżacji, obok których codziennie przechodzimy obojętnie, zamykając je w kadrach umieszczonym na Instagramie, a co za tym idzie tworząc User Generated Content, gotowy do repostowania na profilu hotelu – dodaje.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Podczas wydarzenia robione były także zdjęcia z drona, a jedno z nich udostępnione zostało przez oficjalny profil Instagrama, który ma aż 276 milionów obserwujących. – Tego typu spotkania i angażowanie osób zajmujących się fotografią mobilną to niezwykle efektywny sposób promocji hoteli w social mediach. Świadomość istnienia danego hotelu, jego wnętrz, atrakcji i oferty wzrasta, szczególnie dla młodych osób – mówi Wojtek Kogut, guest experience manager.

Renowacja

Novotel Kraków City West w ostatnich miesiącach przeszedł szereg zmian, które będą udogodnieniami dla osób się w nich zatrzymujących. Odnowiono lobby, restauracja, a także pokoje i centrum fitness, a już w najbliższej przyszłości basen. Na zewnątrz powstała letnia siłownia oraz zrewitalizowane zostały tereny otaczające hotel. W dniach 23 stycznia do 22 lutego odbędzie się wystawa zdjęć, które wykonane zostały podczas lipcowego spotkania i będzie można ją oglądać w hotelu Novotel przy ulicy Armii Krajowej 11.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.01.2019
Aktualizacja: 22.01.2019