DoubleTree by Hilton Łódź i klub Wytwórnia grają z WOŚP

Udostępnij artykuł
Właśnie wystartowały charytatywne aukcje DoubleTree by Hilton Łódź oraz klubu Wytwórnia na rzecz WOŚP. W pierwszej z nich można zdobyć pakiet VIP na koncert Grzegorza Turnaua, w drugiej na występ Anny Marii Jopek, które odbędą się w Wytwórni. Hotel do biletów zapewnia m.in. nocleg dla dwóch osób.

Dzięki Wytwórni zwycięzcy aukcji zajrzą za kulisy klubu, zrobią sobie wspólne zdjęcie z każdym z artystów oraz otrzymają płytę z autografem. Licytacja trwa do 20 stycznia 2020. Wylicytowana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zostanie przeznaczona na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Możliwość licytowania biletów to nie lada gratka dla fanów Grzegorza Turnaua i Anny Marii Jopek. Krakowski artysta zagra w Wytwórni 24 stycznia i zaprezentuje publiczności swoją najnowszą płytę „Bedford School”. Diva polskiego jazzu, Anna Maria Jopek, zawita do Wytwórni 14 marca z nowym projektem muzycznym zatytułowanym „Przestworza”. Osoby, które wykażą się największą hojnością, zasiądą wraz z osobami towarzyszącymi w pierwszym rzędzie i będą miały okazję obcować z muzyką każdego z tych artystów z bliska.

Poza możliwością zapewnienia sobie niezwykłych przeżyć artystycznych, zwycięzcy aukcji przede wszystkim wspierają małych pacjentów szpitali, więc radość z udziału w licytacjach jest nie do przecenienia.

Dla DoubleTree by Hilton Łódź oraz klubu Wytwórnia to już kolejny rok z rzędu, w którym grają z Orkiestrą. W ubiegłym roku licytowane były wejściówki VIP na koncert Pawła Domagały oraz zespołu KULT. Ich łączna wartość osiągnęła aż 11 250 zł.

Cena wyjściowa każdego z tegorocznych pakietów to 500 zł. Licytować je można na stronie internetowej Aukcji WOŚP.
🔸 Pakiet VIP na koncert Grzegorza Turnaua: https://allegro.pl/oferta/pakiet-vip-z-noclegiem-koncert-grzegorz-turnau-8847019020;
🔸 Pakiet VIP na koncert Anny Marii Jopek: https://allegro.pl/oferta/pakiet-vip-z-noclegiem-koncert-anna-maria-jopek-8847071362.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.


Opublikowano: 13.01.2020
Aktualizacja: 13.01.2020