XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy we wrześniu

Udostępnij artykuł
Tegoroczna, XV edycja Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy, organizowana przez Fundację Polish Prestige Hotels wspólnie z hotelem Amax w Mikołajkach, odbędzie się w dniach 2-4 września.

Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie branży, które odbywa się cyklicznie od 2002 roku. Poprzednie edycje – zdaniem organizatorów – świadczą o dużym zainteresowaniu środowiska hotelarzy taką formą integracji. Organizatorzy są przekonani, że tegoroczna edycja imprezy będzie cieszyła się równie dużą frekwencją. Jak podkreślają, walka z wiatrem i wodą, wspaniała atmosfera oraz elementy rywalizacji pozytywnie wpływają na zacieśnianie więzi branżowych.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Po raz drugi Partnerem regat jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Regaty w tym roku rozegrane zostaną w trzech klasyfikacjach, pierwszej – dla hoteli zrzeszonych w Fundacji PPH, drugiej – dla hoteli zrzeszonych w IGHP, oraz trzeciej – dla hoteli niezrzeszonych i firm współpracujących.

Firmy i hotele zainteresowane udziałem w imprezie zapraszamy do kontaktu: Monika Trojan mt@hotelepph.pl oraz Marcin Wilczyński marcin@hotel-amax.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.08.2018
Aktualizacja: 14.08.2018