Z szczecińskiego Dana do kołobrzeskiego Marine

Z początkiem lipca stanowisko dyrektor generalnej w pięciogwiazdkowym kompleksie Marine Hotel & Ultra Marine w Kołobrzegu (Zdrojowa Invest & Hotel) objęła Renata Długaszek. Ostatnio związania była z hotelem Dana w Szczecinie.

Renata Długaszek zanim w październiku 2016 roku zaczęła zarządzać hotelem Dana Business & Conference, przez osiem lat związana była z Grupą Hotelową Orbis i Accor. Początkowo pełniła funkcję kierownika ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Hotelu Mercure Warszawa Grand, a później Novotel Warszawa Centrum. Następnie była zastępcą dyrektora w Novotel Warszawa Airport, a od września 2013 dyrektorem Novotel Gdańsk Centrum.

Marine Hotel usytuowany jest tuż przy plaży w Kołobrzegu. Oferuje 277 luksusowych pokoi i apartamentów z klimatyzacją oraz bezpłatnym Wi-Fi, dwie restauracje PerMare i Lobster specjalizujące się w daniach kuchni międzynarodowej, śródziemnomorskiej i azjatyckiej, Marini Cafe znajdujące się na najwyższym piętrze budynku, a także zaplecze rekreacyjne oraz centrum spa i odnowy biologicznej.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.