Zbigniew Gryglas członkiem zarządu PHH

Udostępnij artykuł
Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego, w dniu 9 grudnia 2021 r., powołała Zbigniewa Gryglasa na członka zarządu. Będzie odpowiedzialny za zrównoważony rozwój działalności spółki. Stanowisko obejmie od 1 stycznia 2022 r.

W ramach zrównoważonego rozwoju do zadań członka zarządu spółki będzie należała działalność w zakresie ochrony środowiska. W tym propagowanie działań proekologicznych w obszarze branży hotelarskiej i turystycznej. Będzie odpowiadał za dialog społeczny, w tym m. in. utrzymywanie relacji z organizacjami pracowniczymi. Jak również za relacje lokalne, przede wszystkim utrzymywanie kontaktów z jednostkami samorządu terytorialnego, administracją rządową oraz instytucjami publicznymi w obszarze, w którym grupa PHH prowadzi działalność.  

Zbigniew Gryglas jest absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, ART Olsztyn i Szkoły Głównej Handlowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego nad spółkami z udziałem Skarbu Państwa. W tym m. in. nad spółkami sektora turystycznego, zdobyte w Ministerstwie Skarbu Państwa (1996-2006) i Ministerstwie Aktywów Państwowych (2019-2021).

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.12.2021
Aktualizacja: 10.12.2021