Zeeland’s Roem z tytułem Zdrowa Marka Roku 2019

Marka Zeeland’s Roem, produkty Mule Świeżo Przygotowane oraz Ostrygi uzyskały tytuł i certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019 – Zaufanie i Bezpieczeństwo.

Tytuł Zdrowa Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i użytkowników poszukujących najlepszych wyselekcjonowanych produktów i usług, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia standardów jakości w działalności biznesowej.

Zdobywcy tytułu Zdrowa Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.