Zespół zarządzający Gwiazdą Morza wybrany

Udostępnij artykuł
Po owocnej współpracy z Iliard Architecture & Project Management, Nickel Consulting i Tactit Investment, przyszedł czas na skompletowanie zespołu zarządzającego Gwiazdą Morza. Spółka oficjalnie ogłosiła skład managementu hotelu, który przygotowywany jest do otwarcia wiosną 2019 r.

Zarządzanie obiektem spocznie w rękach fachowców z branży HoReCa: Marek Hilla, Marek Szofer, Arkadiusz Wejer i Ewa Nickel – to wysokiej klasy specjaliści, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Swoje funkcje obejmą  od 1 września br.  –  Wybraliśmy najlepszych z najlepszych. Zależało nam na tym, aby osoby odpowiedzialne za rozruch hotelu były kompetentne i rzeczowe, ale również pełne pasji i miłości do hotelarstwa. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zaprosić do współpracy specjalistów o tak szerokim doświadczeniu. Hotel Gwiazda Morza ma wejść przebojem na polski rynek obiektów resortowych i stać się obiektem pierwszego wyboru dla rodzin i entuzjastów sportu z całego kraju – podkreśla Agnieszka Łuczak, pełnomocnik zarządu spółki.

Stanowisko dyrektora generalnego hotelu obejmie Marek Hilla, który przez ostatnie pół roku zarządzał hotelem Sopot Marriott Resort & Spa, wcześniej funkcjonującym jako Mera SPA Hotel. W swojej karierze ma również prowadzenie takich obiektów jak Warmiński Hotel & Conference, SPA Medical Dwór Elizy, Aureus City Hotel Gdańsk / Bayjonn Hotel Sopot i Hotel Łeba****.  Jak podkreśla Marek Hilla: – Gwiazda Morza to jeden z najbardziej ekscytujących projektów, jakie obecnie powstają w Polsce. Świetnie położony, doskonale zaprojektowany i z olbrzymim potencjałem. Niezmiernie się cieszę, iż będę mógł wziąć udział w tym projekcie wspólnie z doskonale dobranym managementem poszczególnych działów operacyjnych. Bardzo wysoko oceniam dotychczasowe doświadczenia zarówno Marka Szofera, Ewy Nickel, jak również Arkadiusza Wejera oraz jestem głęboko przekonany, że wspólnie stworzymy z Gwiazdy Morza obiekt, który wejdzie do pierwszej piątki hoteli resortowych w Polsce. Marek Hilla podkreśla również, że jednym z wyróżników Gwiazdy Morza jest polityka kadrowa inwestorów: – Niezmiernie istotną dla mnie kwestią, podejmując decyzję o współpracy był fakt, iż właściciel obiektu przywiązuje ogromną uwagę do szacunku i dbałości o zespół zatrudnionych w obiekcie pracowników. Uważam, że wspólnie będziemy w stanie osiągać postawione przed nami cele. Cała kadra, ramię w ramię, będzie tworzyła klimat miejsca, zapewniający spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Gości oraz bardzo ciekawe miejsce pracy, dla osób, które zdecydują się dołączyć do naszego zespołu.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Dyrektorem gastronomii oraz zastępcą dyrektora generalnego w Gwieździe Morza zostanie Marek Szofer, ostatnio dyrektor hotelu Focus w Łodzi, który wcześniej pracował jako dyrektor gastronomii w Warmiński Hotel & Conference. Był kierownikiem gastronomii w Novotel Centrum Poznań i Novotel Centrum Gdańsk.

Szefem kuchni zostanie juror ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych – Arkadiusz Wejer. Pasjonat i wizjoner mogący pochwalić się wieloma wyróżnieniami, nagrodami i pracą w najlepszych restauracjach w Polsce. Odpowiadał za ofertę kulinarną m.in. w Hilton Garden Inn**** w Krakowie, a w rzeszowskim Bristol***** Tradition & Luxury Hotel, i w Starym Browarze Rzeszowskim przy hotelu jego oferta kulinarna przyczyniła się do zbudowania rozpoznawalności obiektu szeroko poza granicami kraju.

Menedżerką strefy spa & wellness zostanie Ewa Nickiel – ekspert w dziedzinie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, spa & wellness s oraz beauty dla najpopularniejszych polskich hoteli i resortów. Ewa Nickel stała również za opracowanie oferty dwupoziomowego Spa Gwiazdy Morza jeszcze na etapie budowy obiektu. Idea strefy Spa & Wellness Gwiazdy Morza powstała w oparciu o inspiracje otaczającego hotel Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i czerpie z natury, a opiera się na idei wellbeing. Głównymi inspiracjami strefy wellness Gwiazdy Morza jest niezwykłe otoczenie hotelu, na które składają się nadmorskie wydmy, sosnowy las i bliskość otwartego morza. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała stanowiły będą jeden z wyróżników obiektu.

Hotel Gwiazda Morza będzie częścią powstającego od 2013 roku Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, w którego skład wejdą również wybudowane we wcześniejszych latach dwa budynki apartamentowe. Dzięki wyjątkowej architekturze czerpiącej inspiracje z otaczającej nadmorskiej przyrody, bogatej ofercie rekreacyjnej i gastronomicznej oraz rozbudowanej infrastrukturze hotelowej będzie to jedyny tak prestiżowy obiekt w pomorskiej części polskiego wybrzeża. W Gwieździe Morza znajdzie się 87 pokoi i 13 Exclusive Serviced Apartments – indywidualnie zaprojektowanych apartamentów hotelowych do prywatnego wykorzystania, które zlokalizowane będą na najwyższych kondygnacjach obiektu. W obiekcie znajdzie się również centrum konferencyjno – bankietowe oraz rozległa strefa spa z saunarium, gabinety kosmetyczne i salony odnowy biologicznej oraz active z czterema basenami i 16 metrową ścianką wspinaczkową  prowadzącą na taras na dachu hotelu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.08.2018
Aktualizacja: 31.08.2018