Złotopolska Dolina i Miętowe Wzgórza idealne na spotkania biznesowe

Udostępnij artykuł
Bezpośrednie interakcje z ludźmi są czymś, bez czego biznes nie jest w stanie funkcjonować. We własnych biurach często brakuje odpowiedniej przestrzeni zapewniającej kameralną atmosferę, dlatego firmy decydują się na lokalizacje zewnętrzne. Czego poszukują organizatorzy spotkań biznesowych? Wyposażenie sali w rzutnik i flipcharty  to za mało, ważne jest poczucie spokoju i prywatności czy dobra kuchnia.

Chcąc zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję, nie musimy decydować się na sztampową salę w ponurym biurowcu. W ten sposób wydarzenia organizuje większość firm i choć formuła jest sprawdzona, to brakuje jej oryginalności. Ta rozwiązanie nie da nam także prywatności, bowiem w większości miejskich obiektów równolegle odbywa się wiele konferencji. A jest to jeden elementów, na które klienci poszukujący przestrzeni na biznesowe spotkania zwracają najbardziej uwagę.

– Zwłaszcza w przypadku takich wydarzeń, jak posiedzenie zarządu, czy negocjacje biznesowe, klienci zwracają uwagę przede wszystkim na poczucie prywatności. W naszych obiektach jest to standardem, a rezerwując salę konferencyjną mamy pewność, że nikt inny w tym czasie nie będzie miał dostępu do budynku – wskazuje Jakub Urbaniak, właściciel podwarszawskich obiektów – Dworu Złotopolska Dolina i Rezydencji Miętowe Wzgórza.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Chcąc by wszystkie wymagania zostały spełnione, a uczestnikom konferencji w pamięci niezwykłe wspomnienia warto nadać spotkaniom niepowtarzalnego charakteru. Doskonałym wyborem będzie postawienie na miejsce wśród pięknych okoliczności przyrody. Polska obfituje w niezwykle urokliwe krajobrazy i nieskorzystanie z dobrodziejstw natury wydaje się jest sporym błędem.

– Uczestnicy konferencji niezwykle cenią sobie otoczenie przyrody – w czasie przerw wybierają spacer, kawę na tarasie, lunch z widokiem na drzewa zamiast przytłaczającego korytarza w wieżowcu. Wracają na spotkanie zregenerowani, w dobrym nastroju, pełni energii do dalszego działania – podkreśla Jakub Urbaniak.

Lokalizacja i wygodny dojazd to ważne czynniki przy wyborze obiektu. Rezygnując ze spotkania w centrum miasta decydujemy się na przeznaczenie dłuższego czasu na dojazd, jednak wciąż musi być on racjonalny. – Dlatego tak ważne jest połączenie w jednym miejscu zarówno wygodnego dojazdu, zaplecza technicznego, jak i odpowiedniego klimatu – podsumowuje Jakub Urbaniak.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.10.2018
Aktualizacja: 05.11.2018