Zmarł dyrektor generalny Regent Warsaw Hotel

Udostępnij artykuł
Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 21 lutego br. w wieku 51 lat zmarł Krzysztof Woliński – dyrektor generalny Regent Warsaw Hotel Krzysztof Woliński.

Krzysztof Woliński dołączył do zespołu hotelu Hyatt Regency Warsaw w 2006 roku jako dyrektor finansowy, a w roku 2014 został dyrektorem generalnym Regent Warsaw Hotel.

Stworzył zespół pracowników, którzy stali się tacy jak On – silni, zdeterminowani, odważni i profesjonalni. Dzięki Krzysztofowi Wolińskiemu, Regent Warsaw Hotel jest dziś miejscem, w którym najważniejszy jest gość, gdyż mottem Dyrektora była „genuine hospitality – prawdziwa gościnność”. I tę właśnie misję gościnności będziemy kontynuować. Pragniemy podziękować za wszystkie słowa wsparcia kierowane do Dyrektora Krzysztofa Wolińskiego w czasie Jego choroby oraz modlitwę – czytamy w oficjalnym mailu przesłanym do naszej redakcji.

Msza Św. żałobna odbędzie się 27 lutego 2020 roku o godz. 12.00 w kościele pw. Św. Karola Boromeusza w Warszawie, ul. Powązkowska 14 (Stare Powązki)

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.02.2020
Aktualizacja: 26.02.2020