Zmiana na stanowisku dyrektora regionalnego IGHP

Udostępnij artykuł
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego ma nowego dyrektora regionalnego w województwie mazowieckim. 10 stycznia br. na to stanowisko została powołana Elżbieta Nitsze, pełniąca obecnie funkcję dyrektora generalnego Airport Hotel Okęcie. Zastąpiła Miłosza Stanisławskiego, który podjął nowe wyzwania zawodowe.

W trakcie ponad 20-letniej działalności w branży Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa. Od 2014 roku zajmuje stanowisko dyrektor generalnej w Airport Hotel Okęcie. Przez sześć lat, do roku 2014 była związana z siecią hoteli Elbest Hotels: jako dyrektor generalny nowego Hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju oraz jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci hotelowej.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Elżbieta Nitsze jest absolwentką szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez Cornell’s School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy. Od 2019 roku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association).

Dziękuję Zarządowi Izby za okazane mi zaufanie w powołaniu mojej osoby jako reprezentanta branży hotelarskiej terenu województwa mazowieckiego. Wierzę, że dzięki zrozumieniu rynku i potrzeb branży, a także aktywnej współpracy z hotelarzami, będę miała szansę realizować tę funkcję w duchu dobrych zmian. Otwarte mówienie o wyzwaniach oraz aktywne rozpoznanie faktycznych potrzeb hotelarzy zaowocuje wykreowaniem solidnych podwalin do codziennej efektywnej współpracy pomiędzy hotelami i realizacji projektów wspierających ich rozwój – mówi Elżbieta Nitsze, dyrektor regionalna IGHP.

Elżbieta Nitsze przejęła funkcję dyrektora regionalnego od Miłosza Stanisławskiego, który podjął nowe wyzwania zawodowe związane z rozwojem własnego projektu, pozostając jednak w bliskich relacjach z Izbą.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.01.2020
Aktualizacja: 21.01.2020