Zmiany kadrowe w Louvre Hotels Group

Udostępnij artykuł

Pierwsze półrocze 2024 roku przyniosło wiele zmian kadrowych w Louvre Hotels Group w Polsce, zarówno na poziomie centralnym, jak i w poszczególnych hotelach. Ważne zmiany następują w Dziale Sprzedaży grupy. Poznaliśmy również dyrekcję mającego wkrótce powitać pierwszych gości hotelu Campanile Warszawa Północ oraz nową kadrę zarządzającą Campanile Poznań. Pracę rozpoczęła też koordynatorka wdrożenia nowego systemu EMMA w Louvre Hotels Group.

Louvre Hotels Group zespół

W lutym 2024 roku na stanowisko Sales Manager Poland awansowała Magdalena Machalska, związana z hotelarstwem od ponad 20 lat, a z Louvre Hotels Group od lipca 2016 roku.

– Zmiana bardzo mnie cieszy. Wiem, że pozwoli na wzmocnienie relacji z klientami, a są one dla mnie kluczowe. Czerpię z nich pozytywną energię i siłę do dalszych działań i rozwoju. Nowe stanowisko pozwoli mi rozszerzyć współpracę z lokalnymi klientami o hotele sieci Louvre Hotels Group poza granicami Polski – skomentowała Magdalena Machalska.

Z kolei na stanowisko Sales Manager dla hoteli Campanile w Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Lublinie awansowała Nadia Rojewska, związana z Louvre Hotels Group od 2017 roku.

Lena Schmidt, związana z Louvre Hotels Group od blisko 18 lat, objęła stanowisko EMMA Roll-out Coordinator, odpowiedzialnej za kluczowy obszar związany z przygotowaniem i wdrożeniem nowego systemu hotelowego EMMA. Będzie współpracowała bezpośrednio z centralą grupy i hotelami w poszczególnych krajach, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie operacyjne oraz umiejętności szkoleniowe przy realizowaniu tej ważnej dla Louvre Hotels Group misji.

Stanowisko General Managera nowego hotelu Campanile Warszawa Północ powierzono Agnieszce Adamczuk, związanej z Louvre Hotels Group od 2013 roku, która zarządzała wcześniej hotelami Campanile i Première Classe we Wrocławiu oraz piastowała stanowisko zastępczyni General Managera kompleksu warszawskiego Louvre Hotels Group. Ostatnie dwa lata spędziła, realizując swoje marzenia o domu nad morzem i studiowaniu psychologii, a także wspierając profesjonalną wiedzą lokalnych hotelarzy.

– Nie była to łatwa decyzja, jednak współpracy z tak energetycznym inwestorem i wizjonerem pod flagą matczynej sieci nie mogłam sobie odmówić – opowiedziała Agnieszka Adamczuk, zapytana o powrót do Warszawy. Jej zastępcą w hotelu Campanile Warszawa Północ został Mateusz Walaszek, związany z siecią od 2014 roku.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

Nową dyrekcję ma również hotel Campanile Poznań. – Mam przyjemność pracować w branży hotelarskiej od 2017 roku. W Campanile Poznań zaczynałam jako recepcjonistka i z czasem awansowałam na stanowiska kierownicze. Na obecnym stanowisku zdobyte doświadczenie pozwala mi w pełni rozumieć strukturę organizacyjną hotelu – skomentowała Anna Chandze, nowa p.o. General Manager. Jej zastępczynią została Weronika Michalak.

Zmiany kadrowe nie ominęły również kompleksu warszawskiego Louvre Hotels Group, gdzie na stanowisko Room Division Manager awansowała Urszula Siliwoniuk, dotychczasowa kierowniczka recepcji hotelu Golden Tulip Warsaw Centre.

– Praca w Louvre Hotels Group daje mi duże możliwości uczenia się, poznawania międzynarodowego środowiska w standardach hoteli sieciowych, a kompleks trzech obiektów jest czymś wyjątkowym w skali Europy, co jeszcze bardziej motywuje mnie do rozwoju – powiedziała Urszula Siliwoniuk.

Źródło: Louvre Hotels Group

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.06.2024
Aktualizacja: 21.06.2024