20 lat InterContinental Warszawa w najbliższym Świecie Hoteli

Udostępnij artykuł

Britta Kutz, General Manager, Monika Mikulska – Guźniczak, Cluster Director of Public Relations & Marketing, Agnieszka Kempisty, Senior HR Specialist oraz Grzegorz Krupa, szef kuchni będą bohaterami najbliższego wydania czasopisma Świat Hoteli. W rozmowie z Karoliną Stępniak, z okazji jubileuszu 20-lecia, opowiedzieli o swoich początkach, wyzwaniach, zespołach i planach. Zachęcamy do reklamy przy tej publikacji, a także kontekstowej w ramach poszczególnych działów, a tym samym efektywnej inwestycji  przekładającej się na wymierne korzyści marketingowe. Wydanie będzie promowane na Targach HoReCa w Krakowie oraz podczas naszego XVII Forum Profit Hotel® 2023.

20 lat InterContinental Warszawa w najbliższym Świecie Hoteli
Fot.: Karolina Jóźwiak

W wydaniu pojawi się także tematyka: najczęstsze błędy w projektowaniu hoteli, spa & wellness, sala fitness i siłownia; ekologia.

Najnowszy Świat Hoteli zawierać będą również wywiady m.in. z:

  • Pawłem Skoczylasem, z Aries Hotel Wisła
  • Agnieszką Kalinowską z Accor
  • Janem Ponińskim, Weranda Home
  • Iwoną Donimirską, Młyn Klekotki
  • Malwiną Karkulą-Parysek o rynku spa
  • Agnieszką Zieloną o housekeepingu w Hotelu Bristol Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa.
Uwaga! Ostatnie zlecenia na reklamę przyjmujemy do 19 października.

Czasopismo ukazuje się w wersji TRADYCYJNEJ, DRUKOWANEJ, A TAKŻE ELEKTRONICZNEJ, która posiada także wymiar interaktywny. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce, ale również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, a także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Redakcja:
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

Reklama:
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.10.2023
Aktualizacja: 12.10.2023