6 grudnia w restauracji For Rest w hotelu Sea & Forest Resort Międzyzdroje odbędzie się wydarzenie, które zamieni to miejsce w prawdziwą kulinarną scenę – kuchnia stanie się sztuką, a smak – opowieścią.

Podczas kolacji degustacyjnej „Smaki natury” czterech wybitnych szefów kuchni – Rafał Koziorzemski, Jakub Steuermark, Dawid Klimaniec oraz Andrzej Sawka – spotka się w jednej kuchni, by wspólnie stworzyć niezapomniany kulinarny spektakl.
Wieczór dopełni muzyka na żywo w wykonaniu Sandry Jakubowiak, a degustację win poprowadzi sommelier z winnicy Turnau. Na zakończenie na gości czeka pokaz ognia pod gwiazdami, a także — jak zapowiada organizator — kilka wyjątkowych niespodzianek.
Uroczystość poprowadzi Adam Zdrójkowski, znany aktor i prezenter, szerokiej publiczności znany z roli Kuby w serialu Rodzinka.pl.
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2025
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
To nie będzie zwykła kolacja. To doświadczenie, które angażuje wszystkie zmysły i zostaje w pamięci na długo – podkreśla Daniel Kasieczka, prezes zarządu Sea & Forest Resort.
Źródło: Sea & Forest Resort

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

