Accor otwiera Mövenpick w Albanii

Udostępnij artykuł
Pięciogwiazdkowy Mövenpick Lalez Durrës zaprasza gości do odkrycia uroków Lalzi Bay i malowniczego albańskiego wybrzeża Adriatyku. Otwarcie zaplanowane jest na początek lipca. To pierwszy obiekt Accor w Albanii.

Accor konsekwentnie rozbudowuje portfolio marek premium w miejskich i kurortowych lokalizacjach. Do rodziny hoteli szwajcarskiej marki Mövenpick dołącza pierwszy obiekt grupy w nadmorskiej miejscowości Durres w Albanii. Nowy hotel to idealne połączenie tętniącej życiem i uwielbianej przez turystów Lalzi Bay, malowniczego wybrzeża, zielonej scenerii oraz nowoczesnej architektury. Mövenpick Lalez Durrës zaprasza wszystkich gości już od 1 lipca.

Jesteśmy podekscytowani i zarazem dumni, że możemy zaprosić wszystkich gości do naszego nowego hotelu. Marka Mövenpick zapewnia luksusowe przeżycia i niezapomniane doświadczenia dla turystów na całym świecie. Dlatego jesteśmy pewni, że Mövenpick Lalez Durrës ze swoim wyjątkowym guest experience i doskonałą lokalizacją tuż nad brzegiem morza będzie idealnym miejscem na wymarzone wakacje. Wierzymy, że dzięki temu turyści z całego świata będą mogli odkryć uroki wyjątkowej plaży Lalzi Bay, jak i całej Albanii zapewnia Dod Doci, właściciel hotelu Mövenpick Hotel Lalez Durres.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij aby się zapoznać <<

spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Restauracja i bar gwarantują światowej klasy menu, z którego słynie marka Mövenpick. Dodatkowo do dyspozycji gości jest luksusowa strefa SPA z szerokim wachlarzem zabiegów relaksacyjnych, grotą solną i sauną. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka doskonale wyposażona siłownia. Mövenpick Lalez Durrës posiada także dwa baseny – wewnętrzny i zewnętrzny otoczony cieniem palmowych drzew.

Tętniąca życiem plaża Lalzi Bay to jedno z najbardziej uwielbianych przez lokalnych i zagranicznych turystów miejsc na wybrzeżu Adriatyku. Dzięki zapierającemu dech w piersiach krajobrazowi nadmorskich klifów gwarantuje wyjątkowy wydok na niezapomniane zachody słońca.

Inwestorem hotelu Mövenpick Lalez Durres jest Lura sh.p.k, albańska firma budowlana z wieloma zaprojektowanymi i zrealizowanymi projektami mieszkaniowymi, komercyjnymi i instytucjonalnymi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.06.2021
Aktualizacja: 30.06.2021