Accor zbudował najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech

Udostępnij artykuł
We współpracy z Zugspitze-Top of Germany na płaskowyżu Zugspitzplatt powstał kompletny pokój hotelowy. Przenocowanie w nim jest jednak niemożliwe. Zamiast tego ci, którzy dotrą do szklanej konstrukcji, zostaną nagrodzeni 500 punktami ALL. Można je wymienić podczas następnego pobytu w jednym z hoteli Grupy Accor.

Na odwiedzających Zugspitze, oprócz niezliczonych szczytów na granicy niemiecko-austriackiej, czeka od teraz kolejna atrakcja. W ramach ALL, programu lojalnościowego Accor i zarazem ogólnoświatowej platformy lifestyle’owej, w szklanej gablocie na Zugspitzplatt, powstał najwyżej położony pokój hotelowy w Niemczech.

Wnętrze, w skład którego wchodzą oryginalne meble hotelowe, wywodzi się z marki Novotel. Od niej grupa rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu. Choć rozpościerający się widok jest na najwyższym poziomie, noc spędzona w tym pokoju pozostanie jedynie marzeniem. Jednakże ci, którzy dotrą do niego, zostaną nagrodzeni. Kod QR na szklanych ścianach zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń i kolekcjonerów punktów do zarejestrowania się w programie lojalnościowym Accor. Także do zdobycia pierwszych 500 punktów. Można je wykorzystać od razu podczas następnego pobytu w jednym z ponad 5100 hoteli Accor na całym świecie. Na przykład w monachijskich filiach lub w Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen. Więcej informacji można znaleźć na stronie all.accor.com.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 19.08.2021
Aktualizacja: 19.08.2021