Adam Pruszkowski dyrektorem Hilton Świnoujście Resort & Spa

Udostępnij artykuł
Wczoraj informowaliśmy, że Zdrojowa Hotels & Invest otworzy w Świnoujściu pierwszy w Polsce Hilton Resort. Dziś już wiemy kto objął stanowisko dyrektora. Adam Pruszkowski przez ostatnie trzy lata związany był z DoubleTree by Hilton Tyumen Russia.

W trakcie swojej kariery Adam Pruszkowski pracował przy otwarciu hoteli takich sieci jak: Radisson czy Vienna International. Pełnił także funkcję dyrektora w DoubleTree by Hilton w Warszawie. Przez wiele lat zarządzał również niezależnym trzygwiazdkowym Centrum Konferencyjnym. Ostatnio związany był z DoubleTree by Hilton Tyumen Russia.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <


Hilton Świnoujście Resort & Spa wejdzie w skład Hilton Hotels & Resorts i zostanie otwarty w roku 2020. Budynek z ukończoną fasadą już stoi i nie będzie zmian w krajobrazie. Aktualnie trwają prace nad wnętrzem tego hotelu przy plaży z minimum 167 pokojami z widokiem na morze. Nowy Hilton będzie mógł pochwalić się spa, salą fitness i siłownią, jak również restauracjami oraz barami, w lobby i na dachu. Natomiast goście będą mieli również dostęp do już działającego aquaparku Baltic Park Molo, w którym znajduje się pięć basenów oraz różne atrakcje rodzinne i rekreacyjne, takie jak zjeżdżalnie, fala do surfingu, sauny czy tężnia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.10.2018
Aktualizacja: 30.10.2018