Agnieszka Domagała panelistką XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Dyrektor zarządzająca Hotelu Kristoff w Łaszkowie, właścicielka restauracji KTW Szałe, dyrektor generalna spółki Chenczke Energy weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023. Agnieszka Domagała zabierze głos w dyskusji pt.: „Women power w branży hospitality”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Agnieszka Domagała

Agnieszka Domagała – biografia

Jest dyrektor zarządzającą Hotelu Kristoff w Łaszkowie, właścicielką restauracji KTW Szałe, dyrektor generalną spółki Chenczke Energy działającej w branży paliwowej (zarządza pięcioma stacjami paliw pod logo Orlen i BP). Jest członkiem Rady Dealerów Bp Polska. Ale przede wszystkim mama dwójki dzieci.

Specjalizuje się w całościowym, angażującym zmysły kreowaniu wydarzeń, wraz z swoim zespołem organizuje eventy, targi ślubne, koncerty, kolacje tematyczne, wesela i konferencje. Cały czas się dokształca w dziedzinach rozwoju osobistego, budowania zespołów oraz w sprzedaży. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studiów podyplomowych w SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz Nowoczesnej Organizacji i Zarządzania w Gastronomii. Trener Mentalny. Mentor.

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.12.2023
Aktualizacja: 05.12.2023