Agnieszka Mej-Harłacz w dyskusji na VII Sweets & Coffee Forum® 2024

Udostępnij artykuł

Współwłaścicielka kawiarni Organic Coffe & more w Krakowie weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Nowości Gastronomiczne i newsowego portalu Horecanet.pl – VII Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarnio-Cukierni SWEETS & COFFEE FORUM® 2024. Agnieszka Mej-Harłacz zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Wege, eko, CSR, less waste – racjonalny przepis na przyjazną markę”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni, prezesów i dyrektorów sieci, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 27 maja w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Agnieszka Mej-Harłacz

Agnieszka Mej-Harłacz od blisko ośmiu lat prowadzi w Krakowie wraz ze wspólniczką Anną Stefańczyk kawiarnię Organic Coffe & more. Jak same o sobie mówią: Na co dzień żonglujemy wieloma rolami, od prowadzenia firmy po opiekę nad rodziną. Jesteśmy mamami, kobietami biznesu i przyjaciółkami, które dzielą wspólne pasje. Wierzymy, że zdrowy styl życia jest kluczem do szczęścia i równowagi. Nasza kawiarnia to coś więcej niż lokal z szybką kawą. Witamy Cię w wyjątkowym miejscu, gdzie każda filiżanka to podróż przez świat smaku, zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia.

VII Sweets & Coffee Forum® 2024

W programie i dyskusjach podczas Forum tradycyjnie znajdą się: indywidualne spotkania kupców z dostawcami; merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz efektywna wymiana doświadczeń i sposobów na rozwijanie biznesu. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad.

Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną, autorską i sprawdzoną od lat formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej.

W programie:

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – efektywne, indywidualne spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – strefa zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami oraz dyrektorami spółek, a także właścicielami lokali niezależnych.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą SWEETS & COFFEE AWARDS 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024.
VI-SWEETS-COFFEE-FORUM-2023-M

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Nowości GastronomiczneŚwiat HoteliSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Storeportali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B – media efektywnej komunikacji

Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza BROG B2B
redaktor Sweets & Coffee
664 463 069
k.stepniak@brogb2b.pl 

Agata Godlewska
redaktor prowadząca Nowości Gastronomicznych
redaktor Sweets & Coffee
693 401 316
a.godlewska@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.05.2024
Aktualizacja: 22.05.2024