Aleksandar Zivkovic dyrektorem H15 Boutique Hotel

Udostępnij artykuł

Związany z Grupą Dobry Hotel od października 2020 roku Aleksandar Zivkovic, właśnie objął stanowisko dyrektora w warszawskim H15 Boutique Hotel. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Mazura.

Aleksandar Zivkovic

Aleksandar Zivkovic – biografia

Aleksandar Zivkovic z branżą HoReCa związany jest od ponad 25 lat. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe. Pracował w hotelach sieci Marriott, pełniąc m.in. funkcję dyrektora F&B w warszawskim Bristolu. Poza tym także na luksusowych statkach pasażerskich, kierując jednocześnie nawet 444 członkami załogi. Studiował w znanej hotelarskiej szkole Glion. Wykładał również na SGGW w Warszawie, gdzie przez dwa sezony był opiekunem grupy studentów. Prywatnie jest wielbicielem piłki nożnej, gotowania, a także podróżowania.

Dołączając pod koniec 2020 roku do Dobrego Hotelu, objął stanowisko dyrektora Unicus Palace w Krakowie. Później był Cluster General Managerem w krakowskich hotelach Grupy.

O H15 Boutique Hotel & Residence

Mieści się wewnątrz zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Warszawy. W 2017 roku H15 Boutique Hotel został wybrany przez Trivago najlepszym pięciogwiazdkowym hotelem w Polsce. Oferuje 47 nowoczesnych apartamentów w najwyższej dostępnej na rynku jakości. Hotel zaprojektowano tak, aby poczucie przestrzeni szło w parze z kameralną atmosferą. Hotel zarządzany jest przez Grupę Dobry Hotel od sierpnia 2021 roku.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Grupie Dobry Hotel

Dobry Hotel jest ogólnopolską siecią obiektów hotelarsko-gastronomicznych, która operuje 15 hotelami znajdującymi się na terenie całego kraju. W skład obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel wchodzą: Arkon Park w Gdańsku, Różany Gaji oraz Longstay Premium Apartments w Gdyni, sopockie Villa Sedan i Aqua Sopot, Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, krakowskie Hotel Unicus Kraków Old Town, H15 Palace Hotel i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace, Hotele Tatrzańska Ostoja i Aquarion w Zakopanem, a także warszawskie hotele Moxy Warsaw Praga i H15 Boutique.

[POD NASZYM PATRONATEM]
Brunch w Hotelu Bristol powraca. Współgospodarzem Robert Makłowicz

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 18.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023