Amic Energy z trzecią restaurację Sbarro

Udostępnij artykuł

Lokal działa w Łodzi przy ulicy Łąkowej od 17 kwietnia. To już trzeci punkt Sbarro w Polsce. Pierwszą, pilotażową pizzerię Sbarro sieć Amic Energy otworzyła w październiku 2022 roku w Warszawie, drugą pod koniec marca 2023 roku w Kielcach.

Na stacji Amic Energy w Łodzi można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie. Pizza na kawałki jest serwowana w opakowaniach, które umożliwiają jej konsumpcję w aucie, np. podczas podróży.

Stacje paliw AMIC Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. To jedyna sieć paliwowa, w której są obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne w jednym miejscu – Sbarro oraz Subway. Nowy koncept franczyzowy ma na celu zróżnicowanie oferty dla klientów o różnych upodobaniach, a pizza cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością.

Oferta Sbarro

Sbarro oferuje oryginalną New York Pizza XL, ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100 proc. sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano. Marka Sbarro obecnie dostępna jest na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach.

W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie. Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30/35/43 cm, a proponowane smaki to Pepperoni, klasyczna Margherita, a także aż sześć innych smaków, w tym także wersja wegetariańska.

Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy. Dostępne są także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony po brzegi dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta. 

Z tego menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą przez platformy Uber Eats, Glovo, Bolt Food oraz Pyszne.pl. 

W ofercie Sbarro dostępne są oferty specjalne takie jak: Drink Deal (2 dowolne slicy pizzy lub cała pizza+napój 0,5 l/0,85 l w specjalnej cenie). Klienci posiadający kartę AMIC Club i korzystający z aplikacji AMIC Energy PL będą mieli do wykorzystania kupony na wybrane produkty z oferty Sbarro, które będą mogli nabyć za zebrane punkty. Ponadto punkty programu lojalnościowego są doliczane za zakup produktów z oferty Sbarro.

26 kwietnia 2023 r. na stacji AMIC Energy w Łodzi przy ul. Łąkowej zaplanowany jest Grand Opening Sbarro. W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

Źródło: Amic Energy

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.04.2023
Aktualizacja: 18.04.2023