Aneta Jeton-Szotek wśród panelistów XIV Forum Profit Hotel 2019

Związana z branżą od ponad 20 lat, pełniąca funkcję dyrektor generalnej AC Hotel by Marriott Wroclaw Aneta Jeton-Szotek weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i portalu Horecanet.pl – XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019. Zabierze głos w dyskusji pt.: „Dojrzała organizacja – nowatorskie metody i kluczowe korekty”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Aneta Jeton-Szotek pracę w branży rozpoczęła 22 lat temu. Pierwsze kroki stawiała w dziale F&B. Przez kilka lat pływała po całym świecie na statkach Princess Cruises. Po powrocie do Polski związała się z siecią AccorHotels, gdzie zajmowała się sprzedażą w Mercure Wrocław, a następnie ponownie w F&B w Sofitel Dubai Jumeirah Beach w Emiratach Arabskich. Po powrocie z kolejnego kontraktu związała się z hotelem Scandic Wrocław jako menadżer sprzedaży eventów, by w grudniu 2016 r. dołączyć do tworzonego zespołu AC by Marriott Wrocław jako dyrektor sprzedaży. W czerwcu 2018 objęła stanowisko dyrektor generalnej hotelu AC by Marriott Wrocław.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.