Anna Narel bohaterką najbliższego wydania Świata Hoteli

Udostępnij artykuł

Pierwsze artykuły nowych cykli dotyczących zarządzania, marketingu, projektowania i spa&wellness, a także prezentacje trendów gastronomicznych w 2022 roku – to tylko niektóre tematy wydania Świata Hoteli, które już wkrótce ukaże się na rynku. W numerze zostanie opublikowany również wywiad z Anną Narel, współwłaścicielką i dyrektorką Hotel Traugutta3. Zapraszamy do współpracy i lektury!

Czasopismo ukaże się w wersji TRADYCYJNEJ – DRUKOWANEJ, a także ELEKTRONICZNEJ, która posiada wymiar INTERAKTYWNY. Oznacza to, że publikacja dotrze nie tylko do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Umożliwi również bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków, a także dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację. Jak w każdym numerze na naszych Czytelników czekać będą praktyczne wskazówki i porady dotyczące zaopatrzenia, wyposażenia, a także zarządzania biznesem hotelarskim.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa.

UWAGA DOSTAWCY!
Zachęcamy do reklamy kontekstowej w ramach powyższych działów, a tym samym także do efektywnej inwestycji przekładającej się na wymierne korzyści sprzedażowe i marketingowe.

Uwaga! Ostatnie zlecenia na reklamę przyjmujemy tylko do 28 marca 2022.

Anna Narel o historii hotelu i misji

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciela magazynów: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store, portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.