Arche Hotel Wrocław przyjmuje gości

Udostępnij artykuł
Pierwszy wrocławski hotel z kolekcji hoteli Arche został otwarty. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego i oferuje 117 pokoi. W stolicy Dolnego Śląska Grupa Arche realizuje kolejny obiekt – zabytkowy Klasztor Arche Hotel Wrocław.

Hotel dysponuje 117 klimatyzowanymi pokojami, w tym pięcioma typu studio i jednym apartamentem o pow. 57 mkw. z widokiem na Górę Ślęża i lotnisko. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Wi-Fi, biurko, mini-bar, zestaw do parzenia kawy i kosmetyki. W większości jest możliwość dodatkowego miejsca do spania (dostawka). Dla potrzeb osób niepełnosprawnych przygotowane są dwa pokoje na drugim i trzecim piętrze budynku.

Restauracja Nomada serwuje proste dania w bardzo nowoczesnej interpretacji. Menu nawiązuje do kuchni regionalnej. Uzupełnieniem karty menu jest karta win, ułożona z klasycznych i uniwersalnych pozycji. Na ofertę gastronomiczną składa się także bar.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Obiekt oferuje przestrzeń eventową o łącznej powierzchni 370 mkw,, zlokalizowaną na pierwszym piętrze obiektu. Poza tym dla gości dostępna jest także także strefa relaksu z siłownią i sauną.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.