Arche rusza z akcją HotelBezFiltra

Udostępnij artykuł

Grupa ogłosiła akcję HotelBezFiltra. Dlatego rezygnuje z publikacji zdjęć na Instagramie i Facebooku z dodatkiem filtrów, korekt, sztucznych makijaży, nienaturalnych kolorów. – Zaskoczymy Was na miejscu, nie na zdjęciu – mówi w specjalnym spocie Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche.

HotelBezFiltra – o co chodzi?

Dziś „Blue Monday”, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku… Żyjemy w czasach, w których wiele osób dopada depresja, a jej powodem często jest brak akceptacji swojego wyglądu. Wiele bardzo młodych osób doszukuje się perfekcyjności pośród przerysowanych twarzy osób publikujących zdjęcia na Facebooku i Instagramie – czytamy w poście Grupy Arche na social mediach.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nie widzą różnic między fikcją, a rzeczywistością i doszukują się ideału w zdjęciach, które mają niewiele wspólnego z prawdą. Czy możemy coś z tym zrobić? Świata nie zmienimy, ale możemy zrobić pierwszy krok, by w internecie było jeszcze więcej prawdy – informuje Arche.

Grupa Arche zachęca: Dołączcie do naszego wyzwania i z nami pokazujcie autentyczność. Róbcie zdjęcia w naszych obiektach bez filtrów, wrzucajcie do siebie i oznaczajcie#hotelbezfiltra.

Tajemnicze komunikaty

„Coś się kończy, a coś się zaczyna” oraz „Nastąpi koniec” – tak brzmiały tajemnicze komunikaty, które 13 stycznia pojawiły się na wszystkich kontach w social mediach hoteli z Grupy Arche. Firma zapowiadała, że to co kryje się pod hasłami wyjaśni się 17 stycznia br. o godz. 12:00 na kontach na Facebooku, a także Instagramie Grupy. Dziś został opublikowany film.

O Grupie Arche

Do Grupy Arche należy 14 hoteli. Zarządza również siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie, a także Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty firmy otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

Grupa powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych  projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie w Warszawie, a także Osiedle Wybickiego w Ząbkach, wieloetapowe Osiedle Bema w Piasecznie, Osiedle Tobaco Park w Łodzi, a także wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 6 500 domów i mieszkań.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione